bugün

Kısa boylu kadın erkek düşürme başlığı.
Iki çeşit yazar var bu başlığa yazan. Birincisi ihihi ben minikim kieee diyen hatun yazarlar. Bildiğiniz dikkat çekme çabası. Trollük de olabilir ilgisizlikten bunalma da. Bilemem.
Ikincisi, ben zaten minyon kadın severim yerim yha candır onlar diyen oltamı attım bekliyorumcu tipler.
Bu konudaki görüşlerime gelirsek en cok minyon kadınlar sevilir. Çünkü ortalama bu. Yani başka seçenek yok zaten. Türk erkekleri çok uzun olmadığı için uzun boylu kızlardansa kısa boyluları daha sempatik buluyorlar bence.
nefes almıyordur, yoksa neden sevilmesin...
minyon olmayan hatunlar lobisinin uydurmasıdır.
Sevilir ama..

kısa yatakta uzun sokakta..
Minyon hatun candir sevmeyenler bekar kalsin dediğim yanlis önerme.
Bence boy ortalaması düşük olan ülkemizde minik hatunlar daha çok sevilir. Şimdi 170 boyunda olan bir erkeğin kendine yakın veya bir kaç cm uzunlukta ki karsı cinsiyle yataktaki duruşu ile minik bir hatunun yatakta dusuru arasında dağlar kadar fark vardır. Minik hatun daha çabuk şekillendirilir.
(bkz: bodur tavuk her dem piliç)

no offensive. minyon seviyorum.
katılmadığım başlıktı öyle bi sorunsal yok arkadaşlar yapmayın böyle şeyler.
Sevilir sevilmesine de o düz mantık yok mudur o yıkar tüm teoriyi; boyu boyuma huyu huyuma, yani düşünün herkes boyu boyuna bulacak olsa eşleşme de birileri daima açıkta kalacak ben mesela 1.85 boyumla açıkta kalmaya adayım, şimdi sorarım uzun boylu sözlük yazarlarına Türkiye de yaşıyorsunuz ve minik sevmiyorsunuz olabilir mi ?
minik bir hatunda en önemli şey tatlı olması ve kıyafetini uygun şeçmesidir. minnacık ayakları ve kırmızı ojeleriyle şahsımı etkiliyendir.
ben cok severim onlari. yani cok hoşlar aslinda.
evirip çevirme açısından iyi, portatif ancak götü yere yakından korkacaksın. otomatik olarak fizikteki açığı psikolojik olarak kapatabilir ve çok tehlikeli bireylere dönüşebilirler. ben ne kadar kısa hatun tanıdıysam hepsi abidik kubidik, büyüydü, faldı bilmem neydi o tür şeylerle ilgileniyorlar. aman diyeyim azizim, ayık olun.
istediğin pozisyona sokabileceğin minik bir hatunu sevmeyen erkektedir o sorun diyerek reddettiğim sorunsal.
Bazısı çok kısa bacaklı be.karı dediğinde biraz bacak boyu olacak .
Kadın dediğin minyon olur kardeş. iyi ki minyonum.
Nerede var bir bodur , allahın belası o dur . Diye bi söz var . Ben demedim kızlar .
Kim demişse çok ayıp etmiş sorunsalıdır. Ben severim abi. Çok severim. Adam gibi severim. Olsa yanımda şimdi ufacık tefecik. Sarılsa sıcacık.

(bkz: Çok yalnızım sözlük)
"kim söylemiş, yalan söylemiş. tüm türkiye onun *ötüne parmak koysun." sorunsalı.
sevilmez mi ya ısdırırım, yieerim hatta. kaptırdım kendimi bir an özür dilerim sözlüx.
sinsi olurlar.
sevmezse sevmesinler onların sevmesine kaldıysa iş. ohoo.
kim uyduruyor bunları.
Yoo aksine çok sevilir.
Teşekkürler ulu beyler, beni mutlu ettiniz. Sağolun varolun.
Ne demek sevilmiyor, yerim yer hele şöyle kaslı kollarıma alıp, minnak minnak olurlar, havaya at tuma yere düşmez o denli tatlı.