güzel bacakları vardır.
burda tartışılmaması gereken kızdır*
sanki nesli tükenmekte olan ya da az bulunan cinste bir hayvan türüymüş gibisince bahsi geçen insan evladı.

(bkz: mini etek giyen kız)
(bkz: mini giyen kız)
(bkz: giyen kız)
(bkz: kız)
bacakları da güzelse dikkatimi çekecek kızdır. muhtemelen çok seski bulurum bacakları güzelse ve keşke sevgilim olsa derim.

edit: tecavüz etmek istiyorum ya da tüh rezil demediğim için mi kızdınız lan! seksi bulurum ne yalan söyleyeyim bacakları da güzelse -ki güzel değilse giymesin bence- keşke sevgilim olsa, keşke bu hatunun yanında ben olsam şu an derim.
yazar ricası : her kızım diyen giymesin. bazılarınızda gerçekten çok iğrenç duruyor.
günahsa günahtır, günahsa sen giyme giyene de karışma, diyecek olan kızdır.

kendi kendine şablon çizip herkesin o şablona uymasını isteyen insanlar, haddızatında 21.yyıl 11.ci yılından gün almışken halen demokrasi denilen şeyi anlayamamış şahıslar olsa gerektirler.
istediği her şeyi istediği zaman giymeye hakkı olan kızdır.
etraftaki hanzo bakışlara meydan okuyan kızdır.
kot etekse ve altında tayt veya çorap yoksa çok da hoş duran kızdır.
erkeğin mini etek giymesinden daha normal bi durumdur. hatta kendi başınada çok normal bi durum.
sahip olduğu güzellikleri esirgemeyen kızdır. çırılçıplak halinden daha seksidir kanımca.
gösteririm ama vermem diyen kızdır. erkeklerin uğraşması halinde ileride verebilecek kızdır.
güzel bacakları vardır yoksa bile özgüveni vardır. canı istemiş giymiştir. kime ne. sana ne. size neee diyen kızdır.*
Gösterip vermeyen gizdir.
Gösteriş yapan, dikkatleri üstüne cekmeye çalışan ve gösterip de vermeyen amına kürekle vurulası kızdır.
erkeklerin ilgisinin orası burası ortada kız olduğunu anladığından,ilgiye ihtiyaç duyduğunda ihtiyacını giderme yoluna gitmiş kızdır.
sadece bakılandır. herhangi bir vahşi* dürtü hissetmeksizin, sadece karşısına geçip izlenendir. yaratılmış bir mucizeye bakar gibi...

önemli not: çarpık, kürdan ve tulum bacaklılar yukarıda bahsedilen gruba dahil değildir.
elinden gelse bikinili gezebilecek kızdır.
normal bir kızdır.
(bkz: amına kürekle vur)
hayırsever kızdır.
(bkz: provokatör)
Namusu kemeraltında arayan kızdır.
götünü gösterme meraklısı dır. ay erkekler bana baksada egom tavan yapsa derdindedir yüzü afedersiniz göt gibidir.
Kış aylarında sokakta gezeni vardır. insanı hayretler içinde bırakır.