bugün

http://www.millimotor.com/default.aspx
google a rakip miili arama motorumuz, yalnız ne ararsanız arayın sonuç aynı.
(bkz: atatürk ün gençliğe hitabesi)
yanlış anlaşılabilecek sitedir. daha çok bir türk bir hayat kadınını andırdı bana ilk duyduğumda.
(bkz: samantha)
Google kısıtlamasına tepki olarak geliştirilen sembolik ve vatansever (!) arama motorudur. http://www.millimotor.com adresinden bu arama motoruna ulaşılabilir. Arama motorunun sonuç bölümünde, sol tarafta yazan açıklama ise muhteşemdir, "güleriz ağlanacak halimize" dedirtir, şöyle ki:

"Bugün tarihi bir gün.

Çünkü bugün, Türkiyemiz bilgi çağında artık bilgiyi ithal eden değil bilgi üreten bir ülke. Bilindiği gibi yaklaşık iki yıldır internet üzerinden menfur saldırılarla karşılaşmaktayız. Bu saldırılar öyle bir seviyeye geldi ki nerdeyse her güne bir video kampanyası başlatılmış, Devletin bekası çirkin videolarla tehdit edilir hale gelmişti. işte yedi cihanda ülkemiz üzerinde oynanan bu siber oyunlarla başa çıkabilmek için canlarını dişlerine katıp, azimle, sabırla çalışan mühendislerimiz bu aydınlık günü bizlere hediye ettiler. bütün dünyaya kafa tutup tamamen yerli bir arama motoru yaptılar. Adını da 'Milli Arama Motoru' koydular.

Azizi milletimize hayrlı olsun"
- hocam geçen bir hatunla birlikte oldum inanamazsın!
- hadi len, inanmam... mesleği ne?
- milli motor lan...
- yuh a.q.
(bkz: sibel kekilli)
arama kısmına uludağ sözlük yazdığımda karşıma "Bunu mu demek istediniz? Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi" çıkan sembolik motor.
arayüzünde bihter'in resmi olucamış.

(bkz: tutulur bu hacı)
milli motor diye aratınca kendini bile bulamayan milli arama motorumuz.

--spoiler--
Bunu mu demek istediniz? Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi
--spoiler--
sporx.com'u arattığımda bile "atatürk'ün gençliğe hitabesi"'ni çıkaran takdir edilesi arama motoru.
mil ile çalışan motorların adresi olsa gerek. yoksa arama motorunun millisi mi olurmuş?
bir arama motoru değildir. tamamen eğlence amaçlı yapılmıştır.
atıyorum, ermeni soykırımı yazınca
bunu mu demek istediniz
sözde ermeni soykırımı ifadesi çıkmaktadır karşımıza.
ya da kürt yazınca
bunu mu demek istediniz
türk çıkması.
önümüzdeki günlerde diğer kelimelere de yönlendirme yapılacaktır. *
millitube'a tıklayıp milli videolar izlemek istediğinizde "Tek Tek videoları seyrediyoruz, onaylanan video olunca biz haber veririz." uyarısı çıkan tedbirli ve vatansever motor.
milli hislerle dalga mı geçtiğini, sömürdüğünü mü tam olarak anlayamadığım motor.

girince istiklal marşı falan çalıyor; "ulan madem millisin neden google ın tasarımının, logosunun aynısını kullanıyosun? türk milleti hırsız mı lan kepaze!" diye bağırası geliyor insanın.

velhasıl iyi deneme ama olmamış.

not: inceleyince anladım ki kepazelikmiş hakkaten.
herhangi bir arama yaptırdığınızda, en altta "motoooooooor" şeklinde googleden alıntı bir görüntü ve daha altında "iletişim: millimotor@gmail.com" u görünce, gülsem mi ağlasam mı kızsam mı bilemedim. çok talihsiz bir görüntü.
çok güzel bir google klonudur. müzikli filan.

(bkz: türk googlesi)

http://www.millimotor.com/
argoda tehlikeli anlamlara gelebilir.

- o değil de seyfi abi bizim milli bir motor vardı, ne oldu ona?
+ bu alemi bırakmış artık o, namus otobanına girmiş.
(bkz: sibel kekilli)
ulusal arama motoru kullanim kaideleri

1. aradığınız kelime devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı olmamalı.
2. aradığınız kelime anayasa'nın değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez giriş hükümlerine tezat olacak bir içerik ihtiva etmemeli.
3. aradığınız kelime atatürk ilke ve devrimlerine aykırı olmamalı.
4. aradığınız kişi ya da kurum atatürk ilke ve devrimlerine aykırı bir fiilin içinde bulunmuş olmamalı.
çoğunun hayallerini süsleyen işi bilen motordur.

cümle içinde kullanım: -17 yaşında milli motorla milli oldum.
başlığı görünce sibel kekilli'yle ilgili birşeyler var sandım.neyse, konuya dönecek olursak;

araba yazıp aratınca bunu mu demek istediniz? Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi çıkan arama motorudur.
kürt kelimesini aratınca '' bunu mu demek istediniz ? türk '' sonucunu veren milli. *
tube, etc. gibi kelimeleri barındıran motor. nasıl milli anlayamadık.
O değil de, sitede arama yapınca karşınıza çıkan sitelerin yanında yer alan "delil klasörüne ekle" linki müthiş bir gönderme olmuş. Tam bir zeka ürünü... Çok güldüm, katıla katıla hemde...

Unutanlar için hatırlatalım; malum akp'yi kapatmak için yargıtay başsavcısının hazırladığı iddianamenin delil klasörlerindeki delillerin birçoğunun gazete-dergi küpurleri ve google'dan alındığı ortaya çıkmıştı. işbu sebeple dava kimi çevrelerce google davası olarak adlandırılmakta.