bugün

Bu da mı gol değil çekilişidir. Alınan biletlere verilen parayı faize yatırsaydım zengindim.
tayyip erdoğan ın, tüm diğer etkinliklerinde olduğu gibi, paraları ütmesiyle sonuçlanmıştır.
6582511 kombini ile çıka çıka 10bin tl çıkan çekiliş.
95 şişe jack daniel's yapıyo anca. lanet olsun.
Büyük ikramiyeyi kazanan biletlerden biri, kuzenimin yanıma geldiği şehirden ve biletlerimiz ordan alındı ama kaybettik bileti iki saattir onu arıyoruz. Artık inanmaya başladım kazandığımıza.
Miamiye jetimi hazırla sözlük.

Fukara editi: bileti bulduk bi şey çıkmadı ama cebimden nerden geldiği belli olmayan bir bilet buldum, bu kadar entrika-aşk-ihtiras-olay brezilya dizilerinde bilem yok rosalinda.
yine çıkmadı. daha doğrusu yine amorti bile çıkmadı. ulan yıllarca bi amorti bile çıkmaz mı?
bandırma'ya vuran çeyrek bilet bana çıktı. 12,5 tl ye 12,5 milyon tl. az önce bankaya teminata gittik sanırım 2 saate kadar ankara'ya yola çıkarız.
yine hayallerimizi yerle bir eden çekiliştir. eskiden amorti çıkardı. *
7459820 numaralı biletime amorti isabet eden çekiliştir.
100 tl çıkan. lakin bilet çeyrek. kaldı mı 25.
amortileri 0-8 olan çekiliştir.
https://fbcdn-sphotos-f-a...949596456_530438277_n.jpg
toplamda 250tl'ye aldığım biletlerin çekilişidir. illaki birşey çıkmıştır. yarın bakaceğiz.
beyler 8 kişilik sıfır mini helikopter arıyorum

şaka bi yana da 2. el olsa da olur.
50 milyon beklerken 500 bin tl çıkması kötü oluyor bi de çeyrek bilet olunca 125 bin kalıyor. Neyse en azından bir araba alırım.
100bin lira çıkan çekiliştir. sabah fransaya uçuyorum.
büyük ikramiyenin bakanlar kuruluna çıktığı çekiliştir.
amortiyi vurdum. Yırttık lan.
ümitlerin boşa çıkmasıyla sonuçlanmıştır. çıka çıka amorti çıktı helal parayı haram ettik iyi mi.
12.5 Tl verip çekilişin açıklanacağı tarihe kadar geçen sürede, kurmuş olduğun hayallerin ve taşımış olduğun umutların boşa çıkmasıyla yeni yıla mutsuz girmek...
Bugün bilet alırken şahit olduğum durum:
100 tl ye yarımlık bilet alan amcayı görünce, umut dünyası işte... Adam büyük oynuyor.

bense sadece 12.5 tl 1 çeyrek aldım sözlük, öyle çok ümüdim yok amorti çıksa yeter *
umutla beklediğim çekiliş.

artık yarınlara daha umutla bakıyorum , her şeye rağmen hayatta yaşanacak şeyler var (100 insan ölmüş , kurtulan 1 tane öküze sevinen insan modeli)
bir adet çeyrek biletim ve bir sürü boş ayakkabı kutumla hazırlandığım ve umutla beklediğim çekiliş. eğer piyango bana çıkarsa hemen yatağımda uyumuş numarası yapıp, muammer güler'in bacadan inip ayakkabı kutularına paraları bırakmasını gizli gizli izleyeceğim.
ilk kez bilet almayacağım çekiliştir, belki bu sefer çıkar.
Bana çıkmayacak çekiliş.
bir haftalık umut için katılınan. bir hafta da olsa umut umuttur yahu.