bugün

Davudoğlundan bağımsız bir şekilde iyi bir seyirci, milli takım seyircisi bulunduğu için olabilir mi?
AMK embesilleri kulp takmazsa olmaz. Hangi istanbul stadında şu tezahürat var tüylerim diken diken oldu resmen.
Sizin şehrinizde oynandı da gittiniz sanki.
Bazı çekemeyenlere dert olmuş her şeye kulp takar olmuşlar. Çatlayın.
(bkz: ışidli maçlar)
Saçmadır,istanbul varken Konya ne amk...
Izmir'de oynanmasi mekruhtur da ondan. hissi uyandirdi ben de. HaaAa, davutoglu ahmet pasA konyaliydi tamam o zaman!
futbol ruhu istanbul'daki üç ticarethanelerin taraftarlarında ölmüş, ancak anadolu kulüplerinin taraftarlarında hala diri olduğu için isabetli bir karardır. ayrıca konya'nın tercih edilme nedeni geçen yıl açılmış olan 42.000 kapasiteli torku arena stadıdır. 2-3 yıla kadar türkiye genelindeki yeni stadyum inşaatları bitince bu yeni stadyumlarda yapılacak milli maçlardaki taraftar coşkusunun konya'daki taraftarın coşkusunu aratmayacağı rahatlıkla tahmin edilebilir.
istanbuldaki stadlarda az mı ruhsuz maçlar izledik? Şimdilik her şey yolunda gidiyor. Bırakın şartlanmışlıkları, bırakın at gözlüklerini de biraz da böyle deneyelim. Anadolu insanını toptan karalama ucuzluğundan da kurtulun. Sanki babanız enderunda yetişmişti.

Unutmayın, her genelleme hata payı içerir, bu genelleme de dahil.

Maç sonu editi: evet, nasıldı efendim, yorumları alalım.
Trabzonda oynandı da ne oldu amk çocuğu.
Babamın gece gece çalışmasına neden olan maç.

Edit:babam polis
Yalnız yine yeniden Konya.
Yalnızca tek bi sefer genellemesiz saçma sapan yorumları yapmazsanız ne kaybedeceksiniz.
Maç 42.000 kişilik kapasitesi olan arena stadında oynandı ve gayet harika. Nedir bu kinin sebebi çözemiyorum.

Edit1: Konya yı malzeme yaparken o işid kelimesi çekeceksin,geri kafalı. Bu ülkeye en çok şehit veren illerden biri de Konya dır. Şimdi bırak o telefonu sakince ve kendi yobazlığına çare ara.

edit2: mesajlardan da anlaşılıyor ki evet konya da arenada oldu bu maç, biraz daha çekememezlik,hazımsızlık olduysa hatırlatayım uefa avrupa liginde bu takım az sakin olun genşler, biraz başarıyı düşünün oldu mu

ve not: bu konuda artık mesajlara cevap vermeyeceğim,duyurulur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar