bugün

görsel
bu ifade doğrudan ingilizceden alınmadır.
ingilizcesi "to have butterflies in the stomach" dır.

genelde insanın birdenbire birisinden hoşlanması sonucunda, romantik heyecanın insanı tamamen sararak içine çekmesi anlamında kullanılır.
bu ifade doğrudan ingilizceden alınmadır.
ingilizcesi "to have butterflies in the stomach" dır.

genelde insanın birdenbire birisinden hoşlanması sonucunda, romantik heyecanın insanı tamamen sararak içine çekmesi anlamında kullanılır.
Normalde insanları öpmeyi sevmem ancak boyundan öpmek denilince akan sular durur. Gerçi kimseyi boynundan da öpmem, bir anlam ifade etmeli o kişi benim için ama neyse.

bugün arkadaşımı arkadaşça o an boynuna denk gelince öptüm ve kızdan gelen cevap şuydu, kelebek hissi geldi bir an. Ardından da dışımdan mı söyledim deyip olayı daha da şey yaptı. Gülerken Kalakaldım. Kızın karşı cinsten hoşlandığına eminim ve arkadaşçaydı. Dün de şakayla karışık şekilde farklı konuştu. Tuhaf geldi sözlük.

Neyse, kalsın burada.
görsel
Işık olduğu sürece birçok kez gözleriniz kamaşacak.
görsel
Bende acıkınca olan durumdur.
Aşk meşk anlamıyorum ben.
bazen o kelebekler ejderhalara dönüşür.içinizi yakar belanızı siker.
aşırı heyecan yaratan durumlarda oluşandır.

hormonlar, hormonlar..
heyecan veya mutluluk tanımlayıcı bir mecaz.
cidden kelebek yuttuysanız o ayrı.
tam olarak şuanda yaşadığımdır. umarım karnımda uçan kelebekler canlı olarak ağzımdan uçup giderler bu kez,daha önce olduğu gibi sıçarak çıkarmak istemiyorum
beraberinde mide bulantısını getiren durumdur.
Cır cır olmak.
2 haftadır oluyor böyle :/ hatta dün kelebek değil, kuşlar uçuştu. Öleceğim sandım. Korkuyorum :/
Heyecanin sorunlara ulaşma evresidir. Ne olduğunu anlamadan bi bakmissin babasin, bi bakmissin,ayrilmissin, bi bakmissin sevdigin kiz sana doğru geliyor. Mal eder adami.
Hoşlanılan kişiyi görünce, heyecanlanmayla birlikte kelebeklerin harekete geçmesi.
işte bunlar hep heyecan...
mathilda'nın başına gelen olay.

(bkz: leon)
hiç iyi şeylerin belirtisi degil harakiri yapın, o mideden kurtulun, çünkü duygudan kurtulamıyorsunuz. ve itiraf etmeliyim bagımlılık yapıyor.
iştah keser lakin kelebek ömrü kadar sürmesi kaçınılmazdır.işin can alıcı noktası en mütevazi kelebegimiz birkaç saat yaşayabilirken en inatçıları ki -tropikal bölgede yaşayan kesim -aylarca kanat çırpabilir hatta kışa bile dayanabilir.
(bkz: aşk)
benim artık hcl düzeyinin fazlalığından mıdır? yoksa öküz olmamdan mı?* yaşayamadığım olay. Aşk olsa da mideye etki etmiyor.(kelebekler ölüyor efendim durduramıyoruz)
ilişki bittikten sonra da o kelebekleri içkiyle boğmaya çalışırsınız.
Aşık olduğun ya da aşık olma yolunda ilerlediğin, hoşlandığın insanı gördüğün anlardır.
ishal olmuşsundur ne aşkı meşki panpa.
(bkz: mide bulantısı) *