bugün

(bkz: moonwalker)
(bkz: sakin ol kovboy)

(bkz: michael jackson)
tek bir cümleyle pop müzik tarihinin tek ismi olmuş ve öylede kalacaktır.
(bkz: sevgili)
(bkz: maykıl cixın)
hayatının yarısını siyah yarısını beyaz geçiren micheal jackson saygılarımızla. * fanatik beşiktaşlı.
Popun kralıdır. Yaptığı herşey olay olmuştur, albümleri, 45'likleri yok satmıştır. Ne yazıkki son zamanlarında hakkındaki asılsız suçlamalar "kral"a zarar vermiş, onu çok üzmüştür. "işte bbbuu!" (bkz: this is it) deyip bitirecekken herşeyi, hayın dünya o'nu bitirmiştlr. "çocukları seviyorum, onlarla uyumayı seviyorum. Onların merhametinden istiyorum..." demiş, allah'ın cezası basın ve o çocukların gözü doymayan ana babaları "o"nu çocuk tacizcisi, istismarcısı ilan etmiştir. Hayın varlıklar, kadınlar yerine çocuklarla uyumasına anlam veremeyip (bunu anlamak neden zor bilmiyorum, çocukluğunu ç'sini yaşamamış birinden bahsediyorum. Bilmiyorsanız (bkz: moonwalk) kendi yazdığı ilk ve tek kitap. Oku.), adamı itin g.tüne soksa da hakkındaki tüm lekeleyici suçlardan alnının akıyla sıyrılmıştır.! Bugün bile, onun üstüne bir sanatçı yoktur. Vitiligo denen meret yüzünden yaratığa dönmüş, dünya starı olma yolunda zede almamak için toptan beyaza dönmüştür. Ancak beyin kıtlığı çeken "dünyadaşlarımız", adam rengini değiştirdi haaaala savunuyo zencileri ne ayak, gibi eşşiz cümlelerle bir kere daha anlayışta kıtlık çektiklerini ispatlamışlardır.

Beddua etmeyeceğim sözlük, size de bir adet vitiligo, diye. Allah'ından bulsunlar.
Hepsi az okumaktan çok düşünmekten geliyor biliyorum. (bkz: klavye kahramanlığı) Ama yeni nesil, sen oku araştır, bedeni artık olmasa da ruhunu, yaşamını, hayat anlayışını öğren bu adamın, diyorum.
Anlayış kıtlığı çekenlerden değil ama!

Oku ve "this is it!" de o'nun gibi... Sen bizimlesin Micheal. içimizde...
1 numara tabirinin yakıştığı tek insan; king of pop.
michael jackson'ın yandan yemişi.
en azından çocuk tacizcisi değildir.
tek kelimeyle gelmiş geçmiş en iyi müzisyen .
tabi kişiye göre değişir ona bir şey diyemem.
göz yanılması.
En büyük beşiktaşlı.
Mekanı cennet olsun.
ölmediği konusunda söylentiler var.
https://www.youtube.com/watch?v=mmq7O3_zXRI
https://www.youtube.com/watch?v=STsVd1lffyo
https://www.youtube.com/watch?v=6GAusTWkNFk
Ölmediğine dair bir videosu var. Otopark gibi bir yerde bir arabaya binip kaçıyordu. Tamam, ölmemiş olabilir. Ama ben bu videodakinin Micheal Jackson olduğuna inanmıyorum. Zaten illuminati gibi bir tarikat kaçırmış olsa bile bu şekilde gizli bir video çekemezlerdi diye düşünüyorum.
thriller albümüyle tüm zamanların en çok albüm satan şarkıcısı unvanına sahip amerikalı şöhret. özellikle 80'li yıllarda pop müziğe damgasını vuran şarkıcının albümleri şu ana kadar tüm dünyada 140 milyon adet satmıştır. o yıllarda oynadığı pepsi reklamlarıyla ayrıca hafızalarda yer etmiştir. 2009 yılında vefat etmiş ve sonrasında doktoru kasıtsız adam öldürmekten dolayı suçlu bulunmuştur.
Bir iki sorun yaşıyorum depresyonlardan çıkamıyorum ki şu adamın yaşadığı hayatı yaşasaymışım bana neler olurdu tahmin bile etmek istemiyorum.
Bir Elvis Presley olamaz.