bugün

aslında başlık, metrobüste liseli kızlar tarafından acımasızca taciz edilmek olacaktı.

lakin başlık açma kuralları dolayısı ile tarafımca böyle uygun görülmüştür.

tanım: yazar kişisinin psikolojisini bozan durumdur.

anlatıyorum.

bundan yaklaşık olarak on beş dakika önce iş yerinden çıkmış başıma gelecek bu kötü durumdan habersizce metrobüse bir yandan sigaramı içerek yavaş yavaş yürüyordum.

metrobüs durağına yaklaşınca kalabalığı farketmiş sanki başıma gelecekler içime doğmuş gibi huzursuzlanmıştım.

bir yandan acaba taksi tutup eve öyle mi gitsem diye düşünürken istanbul trafiği ve ekonomik şartlar dolayısı ile istemeye istemeye cebimden akbilimi çıkartıp metrobüsü beklemeye koyuldum.

ilk gelen metrobüse dolu olduğu için binememiş, ikinci metrobüse zar zorda olsa kendimi atıvermiştim.

iett şöförlerinin bahsettiği o meşhur orta kısımdaki boşluğa ilerlemiş birazdan başıma geleceklerden habersiz cep telefonum ile sözlüğe girip entry okuyordum.

iki durak sonra otobüste ciddi bir boşalma olmuş, rahat rahat yolculuğumuza devam ediyorduk.
bir sonraki durakta tahminden civardaki bir kız meslek lisesinin çıkış saatine denk gelmiş, yüzlerce azgın ve gözleri ateş saçan kız öğrenci hunharca metrobüse biniyorlardı.
orta kısımdaki en yakışıklı, karizmatik, çekici ve zengin görünümlü ben hemen kızların dikkatini çekmişlerdi.
birbirlerine kaş göz yaparak beni işaret ederek usulca yanıma sokulup, dibime yerleşiverdiler.

içlerinden sarışın, kısa boylu ve arnavut göçmeni olduğunu düşündüğüm bir tanesi kulağıma yaklaşarak sessizce, sakın sesini çıkarma sen artık bizimsin dedi. o an bir elin penisimde olduğunu hissettim ve sessizce tamam ama çok canımı acımayın dedim.

devamını istiyorsanız söyliyim amk,
(bkz: bir şizofrenin hikayesi)
O kizlarlarla fazla takilma. Mazallah eve falan atar seni olmaz.
(bkz: okumadım kardeş durumumuz yoktu)