bugün

yolsuzluk yapıldığını açıklayan kişi. biz biliyorduk zaten bari yandaşlarınıza itiraf etmeseydin. (bkz: swh)
Meclisin en PiS kavga eden, sürekli kavga eden MiLLETVEKiLi KiM?
http://galeri.uludagsozlu...om/r/metin-külünk-626331/

METiN KÜLÜNK... Rize Güneysu'lu; Tayyip Erdoğan'ın HEMŞEHRiSi... Her kavgada o var!...

Ben mecliste #MetinKülünküGörmekistemiyorum ... Metin Külünk ve türevleri artık bu meclise GiRMESiN, GiREMESiN!

Kimdir bu adam? http://www.metinkulunk.org/page.asp?ID=1
An itibariyle lyon'daki rte mitinginde amigoluk yapan antipatik şahıs.
rte kürsüsü kurulmalı diyen komik kişi.

--spoiler--
1-Turkıye genelınde sıyaset bılımlerı ve uluslararası ılıskıler kursusu bulunan üniversite rektorlerıne soruyorum:

Soru1 - "Ünıversıtesız hıc bır ıl kalmayacak" soylemıyle cıkıp bunu ıcraata koyan lıderımız RTE kürsüsü neden kurulmuyor?

Soru2 - Dünya'da mazlumların hayranlıkla ,zalimlerin korkuyla ızledıgı bır lıder olan RTE'nın kodlarını bilimselleştirmeyi dusunuyormusunuz?

Soru3 - Yenı ve buyuk turkıyenın dunya sahnesındekı oyun kurucu gucunu saglayan akılı ogrencılerınıze ne zaman anlatacaksınız?

Soru4 - Başarasının sırlarını sokaga tasıyan, sokagı koske tasıyan RTE kürsülerini unıversıtenıze ne zaman tasıyacaksınız?

Soru5 - Rektörlerimiz Türk siyasetinin dehası RTE'nı aklını kurumsallaştırıp tarihselleştirmeyi düşünüyormusunuz?
--spoiler--

http://www.birgun.net/new...rte-kursusu-kulmali-/3747
akepe milletvekili.

ülkeyi kimlerin yönettiğinin üzücü örneği olan kişi. bu adam TBMM nin çatısı altında bulunuyor ve ülkenin kaderini tayin ediyor. yazık...
Bugün akıllara zarar, izanlara zulüm bir twit atmış millet vekili.

'Hakkari Yuksekova'da 3 askerimize yonelik saldiri teror orgutu PKKnin klasik saldiri yontemi degildir. Bu suikast yontemi farklidir.'

Vay anasını! Yaşadığım şoku anlatmaya kelime bulamıyorum. Lan daha önce pkk kaç kere bu kalleşliği yapmamış mıydı? 2011 yılında iki askerimizi hatta daha yakın zamanda sokakta bir subayımızı şehit etmemiş miydi?

Buldun keriz milleti salla bakalım.
Avrupalı türk halkının artık kendisinden nefret ettiği, başkonsoloslara kadar artık her sınıftan insana illallah dedirtmeyi başarmış karaktersiz şahıs. Milletvekili olmakla adam olduğunu zanneden bu tipin insanlara savurduğu "sürdüreceğim, ağlatacağım" gibi tehditleri de bolca duyulmaktadır.

http://www.sozcu.com.tr/2...onsolosa-saldirdi-568998/

Adam ne yapsın gerçi, efendisinin yalakası işte, ne beklersin.
Çoğu sözlük yazarından donanımlıdır. Öyle veya böyledir fakat bilgilidir. En azından ilkokul mezunu bir milletvekili değildir. Ya da garsonluktan nasıl milletvekili olmuş lan bu? Dedirten chp milletvekili gibi de değildir. Burda ilkokul mezunu veya garsonluğu değil, milletvekillerinin donanımsız olmasını yeriyorum. Külünk az çok bir şeylerden çakıyor izlenimi bırakmıştır bende.
Meclis yeminini rabia işareti ile bitiren ak parti istanbul milletvekilidir.

görsel
Seçmenin %50'sinin yansımasıdır. Evlat olsa karakola bırakır kaçarım.
"Recep Tayyip Erdoğan bu yüzyılın Yavuz Sultan Selimidir." demiştir.
Geleceğine yatırım yapmak adına inanmadigi halde tayyibi pohpohlayan tayyipvekili.
kraldan çok kralcı olan bir adet akp milletvekili. gerçi bu akp milletvekilli olmanın ön şartı gibi bir şey. e ayrıca rizeli. reisi ile aynı memleketten. nasıl kralcı olmasın şimdi bu adam?
Soyadı tam cuk diye oturmuştur. Yahu nasıl bir kafa var bu adamda dakka başı uydurmakta.

Fetö için islam düşmanı diyor. Fetö Türkiye düşmanı olabilir ama daha düne kadar el ele yürüyordunuz oğlum. Kimi kandırıyorsun?
Az önce fetö nün rektör seçimlerine müdahale edip rektörleri fetönün bölge abilerinin belirlediğini ifade etti. Biri bu şahısa rektörleri cumhurbaşkanının atadığını söylesin sevabına.
Devir bunların devri.
Ahlak yok bi defa...geçmişlerini kurcalayın altından neler çıkar.
Neyse susalım biz...
amcası 97 yaşında vefat etmiştir.

http://www.milliyet.com.t...&utm_campaign=2437114
(bkz: şu kadarcık beyin yok beyler)
almanya’nın ZDF isimli ulusal televizyonunda yayınlanan programda Osmanen Germania (Almanyalı Osmanlılar) isimli illegal silahlı mafyanın AKP’li vekil Metin Külünk'e bağlı bir çete olduğuna dair belge ve bilgiler yayınlamıştır. Belgelerde tayyip erdoğan ismine de sıkça rastlanıyor.
erdoğan hakkındaki dediği açıklama çok ilgimi çekti. erdoğan; fetö, pkk, ışid, pyd gibi terör grubuna karşı yapılan mücadelenin başında olduğu için erdoğan'a "gazilik" ünvanı verilmesini isteyen beyinsiz akp istanbul millet vekili. bunun için kanun teklifi bile hazırlamış. peki sana bu soruyu soruyorum, erdoğan hangi cephede komutanlık yaptı da "ona 'gazilik' ünvanı verilsin" diyorsun?
Bakanlığa oynayan arkadaş. Ama zor o işler. Böyle olsaydı burhan kuzu bakan olmuştu çoktan.
çöpün vücut bulmuş hali.
Erdoğan'ın üniversite diploması 'var mı-yok mu'tartışmalarına "peygamberlerin de diploması yoktu" diyerek yanıt veren akepe m.v. bunun ardından bomba bir belge gelecek beklentisi yaratmıştır.
Yirmi dört saat ahaber izlersem ben de böyle düşünebilirim.
akpnin yetiştirdiği ender dava adamlarından biri ve rte nin çok yakın aradaşı olan metin külünk binali yıldırımın istanbulda ki bazı oynamaları ile akp istanbul il başkanlığımna getiriiliceğine dair sağlam kaynaklarım var. canım istanbulumuzada metin abi gibi birisi yakışır.