bugün

ilginç videoların bulunduğu garip bir site
metacafe.com
programı bilgisayara yüklendikten sonra seri şekilde bir çok video, resim veya animasyon indiren, başına oturulduğu vakit saatlerce kalkılamayan, çok eğlenceli ve geniş bir program/site.
çok eğlenceli ve güzel bir site.özellikle şişman kadının kendine yenik düşmesi sonucu fotokopi makinasının üstüne oturup kıçını çekmeye çalışması sonucu makinadan çekilmez çok büyük yazısını ve uyarısını görmesiyle dellenip makinaya saldırması harikaydı.gidip görülmeli...
bakırköy ebuzziya caddesi'nde bir zamanlar bulunan internet cafe. Hala varmı bilmiyorum. Lisedeyken millet toplanıp cümbür cemaat giderdi. Hiçbir zaman Counter Strike oynamayı öğrenmediğim için o cümbür cemaat içinde hep yancı oldum.

(bkz: batak)
(bkz: king)
(bkz: poker)
müthiş videoların bulunduğu site..komik videolar vaktin nasıl geçtiğini anlamamanıza sebep oluyor
http://www.metacafe.com
family filteri off yaptıgında artı 18 yas videolarıda gösteren youtube kadar olamaada baya büyük arşivi olan site
youtube a nazaran daha hızlı olduğu aşikar olan video paylaşım sitesi.
youtube videolarını da içerisinde barındıran garip site. youtube dan izlemek istesem youtuba a girerim izlerim zaten. bu işin mantığını çözemedim hala.
baykal'ın meşhur olan videosunu ilk olarak yayınlayan video paylaşım sitesi. ve tabi baykal'ın hukuk mücadelesi başlatmasına müteakip hakkında idari tedbir kararı alınmış yani ulaşılamamaktadır.
youtube'dan daha eskidir ama onun kadar tutmamıştır. ayrıca turkiye'den engelli şu an. malum baykal'ın kaset olayı.
bir zamanların youtube alternatifi olan; ancak vimeo, dailymotion, hatta izlesene* gibi sitelerin yanında esamesi okunmayan video paylaşım sitesidir.