bugün

futbol tekniği ve yeteneği üst düzeyde olan iki futbolcu.
mesut özil'i pek sevmem ama kesinlikle mesut özil cevabını vereceğim bir versus.
Arda mesut kadar hızlı olabilse kafa kafaya kıyaslanırlar ama arda nın ne top sürme hızı ne de topsuz deparı mesut kadar hızlı olmadığından ben kıyaslama da mesut u önde görüyorum.
Mesutun pas yeteneği bu versusda çok can alıcı bir etken. Mesut> arda şu durumda.
mesut zeki ama arda da cok zeki burda mesut pas konusunda belki 0,1 tik onde olabilir, arda daha cesur ve kesinlikle daha yetenekli. acin bakin mesutun gollerine bide ardaninkilerine bakin.arda kendi golunukendi yaratir, yirticidir, mucadelecidir. mesut ise sahada uzayli gibi gezer, cidden ruhsuz sanki tum kanini cekmissin gibi. bence arsenal dede tutunamayacak ve nuri gibi almanyaya geri donecek. heleki futbolun fizikle oynandigi ingilterede kaybolup gider.
yani sozun kisasi herturlu arda, zamaninda o kilolari almayip formunu bozmasaydi suan atleticoda degil realde olurdu belki. zaten son iki sezonki performansi ortada eski gunlerine geri dondu. mesutun ise hali ortada resmen takimdan ihrac edildi.
benim için ardadır dünya için mesut.
Mesut Özil alır.
galatasaraylılar için arda'dır.
edit: eksileyen galatasaraylıdır.
Adam futbol tekniğinden açmış başlığı bizimkisi hayatına girmiş karşılaştığı zorluklara değinmiş töbe töbe.

Mesut un alacağı versus.
bir sonraki adım 'mesut ile arda yanyana oynar mı' tartışması olacak gibi geliyor bana. keyfini çıkarmayı beceremiyoruz başarıların.
mesut ardaya 3 gömlek büyük gelir *
arda turan mustafa sarpların ‚ barış özbeklerin arasından sıyrılıp bugünlere gelmiştir. başarı hikâyesi daha anlamlıdır. sonuna kadar arda turan. karakter olarak ta hemde.
özil'i tartışmam bile. adam şu an aktif futbolcular içindeki en yaratıcı futbolculardan biri.
mesut kim arda varken? görücez arsenal maçında kim daha iyi ?

biri barcelona'da diğeri arsenal gibi takımda oynuyor.arsenal kim? beşiktaş 3-4 tane atar yollar :D
özil coca cola, arda dan ise en fazla pepsi olur.
Biri Dünya kalitesinde Futbolcu diğer Gs nin Emin ellerde olmadığı için Bu kulübe gitmeyen Yürekli oyuncudur.

Sırf bu emin ellerde olmayan takıma gelmedi diye troller tarafından saldırıya uğramıştır.