bugün

Duydum ki sözlükte bunu yapanlar varmış.

Arkadaş bizim millet valla bi gram ileri gitmez. Elin almanı Japonu niye bugün dünya markası? Çünkü araştırma yapmasını biliyor. Sorguluyor, Hazıra konmuyor. Biz her işte elimize malzemeler verilsin istiyoruz. Hatta doğrudan sonuca ulaşıp bir an önce istediğimizi elde etmeye çalışıyoruz. Sonuç çoğu zaman hüsran tabi.

Arkadaş bu ne aymaz bi sorudur yahu? aç iki tane entrysini oku zaten anlarsın ne olduğunu. Hayır bunu sorunca ciddi bi cevap mı bekliyorsun anlamadım ki? Bir de nickte çiçek böcek kedi görünce atlayanlar var ki evlerden Irak. Ondan sonra kızlar şöyle kızlar böyle. Ondan sonra niye bu yazar Harun abi çıktı. Hiç.
2 adım sonrası vercen mi diye soracak olan kitlenin yaptığıdır. hayır vermeyeceğim.
iste sirf bu yuzden avatara fotograf koymak

Sonra olaylarin buyumesi uzerine galeriyi fotografla donatmak.

Tipinize guvenmenize gerek yok 100*100 foto cok da buyuk degil koyun foto kurtulun benim gibi bu dertten. Net.
(bkz: msn var mı) sorusuyla büyümüş bir neslin acı sonudur.

msn tedavülden kalkınca artık onun yerini kız mısın oğlan mısın, kadın mısın erkek misin, dul musun bekar mısın, güler misin ağlar mısın almıştır.
asl diye sormaktan iyidir, liseliler bilmez.
Sözlükte kız tavlamaya çalışanların yaptığı başlıca hatalardan biridir. Bunu diyen adam osbir çekmeyi bile hak etmiyor.
(#27065440)
Basima gelendir. Meger erkek ariyormus haspam gaymis. Ben de cok umitlenmistim oysa bana yuruyor diye...
Ayılık göstergesidir.
üstteki kız mısın.

mesaja gerek kalmadan da sorulabilecek ayıp olmayan eylemdir.

kızsan özele gel.
en sevdiğimdir. kız mısını geç, direk karı mısın diye sorarım. açık ve net.
mesajlaşılan yazara 'erkek misin?' diye sormaktan daha az garip olan durum.
genelde yapılmayan eylemdir. bir şekilde senin kız olduğuna kanaat getirip allah ne verdiyse yardırıyor mesajda... kardeşim bir sakin ol yav hangi mağaranın ayısısın. kızım desek ip'den evi bulup sikecek demek ki pezevenk. neyse.
"adin ne ya * * :D" demek varken gereksiz olandir.
soran kişinin amacının mesajlaşmak olmadığını gösterir.

aslında kötü düşünmemek lazım, belki sadece merak etmiştir.
(bkz: yersen)
Bu merak niye,jinekolog musun?
Bana bile sordu bi tanesi.
kestirmeden gitmektir.
(bkz: ne istediğini bilmek)
Çok dili yandığı için üflüyordur kız mısın diye normaldir.