bugün

ağzına kürekle vurulması gereken kız. bir de 'noldu' demesi yok mu. evlenme teklif edecektim ondan rahatsız ettim de. ya anla ki işimiz düştü amk. her mesaja klasik 17 dakika geç verme hastalığı var. s*kecem böyle işin feriştahını.
"ben ki en önemli(!), en meşgul(!) bir insanım. öyle olmasam bile anında cevap verirsem kendini önemli biri sanacak. en iyisi bir en az 10 dakika sonra atayım cevabı." diyen kızdır.
normal arkadaşsa normal olabilen kızdır. ama sevgiliyse bu kız vay arkadaş. neyse daha da bi'şey demiyorum lan.
Mesaji goediginden dolayi gec cevap yazan kizdir.
adamı gerer ve yorar. Sende msj atmamaya çalışırsın ama elinden gelmez. Siklenmeme hissiyatının en üst noktasıdır.
şimdi erkek haftada toplamda üç kere mesaj atıyorsa kız ne yapsın. bu kadar seyrek gelen bir mesaja hemen cevap verirse sanki telefon başında bekliyomuş gibi durmaz mı? durur.

bu kadar az mesaj atan erkeği engellesin bence direkt.
bir sevişen kız gerçeğidir.
cool takılan kızdır.
cool takılmaya çalışan kızdır. ne kızlar tanıyorum mesaj geldiği halde telefonuna bakmayan "biraz beklesin" diyen.
34 yerinden bıçaklanası kızdır. adamı katil eder. uzak durulması gereken kızdır.
Kendince ağırdan alan kızdır.
etrafında sadece popüler kişilere verebileceğini düşünen kız.
oysa hiç anlamadığı an hoplatıldığında sabah şoklara uğrar. dumur olur.

- kaancığım dün gece seviştik mi biz yanii
+ evet hatun, yeni mi anlıyorsun amk
- ama ben vermeyecektim sana
+ ben kendim aldım hatun, çok iyiydi
- allah belanı versin kaan, nasıl etkiledin beni, nasıl da düşürdün, ben bardaki o her kızın peşinden koştuğu berkeye verecektim
+ kime niyet kime kısmet hatun, hadi giyin artık, tek uyuyacam amına koyim
- berkeeeeeeeeee ühühüh
bütün kız arkadaşlarımın aynı şeyi yaptığıdurum.acaba bende mi ibnelik var anlayamadım gitti.
sizi umursamayan kızdır. Üstüne gidilmemelidir. Başka kız mı yok size. *
havasi kimedir bilmem. mesaji gorur yarim saat sonra cevap verir. aradiginda da ayy gormedim canim ya bi dakika.. der.
Muhtemelen başka biriyle daha konuşuyordur, veya sizden pek hoşlanmadığı için gönderdiğiniz mesajları heyecanla beklemiyordur.
Erkek; mesajı okur, cevap yazar.
Kadın; mesajı okur, düşünür, arkadaşlarına okur, ne yazacağını düşünür, arkadaşlarına sorar, cevap yazar.
geç cevapladığına göre ne yapıyordu acaba? ulan melahat, bu bana yapılır mı lan?
o kız sevgili ise sepetlenmelidir. hemde sms ile. ama arkadaşsa işi vardır. uyumuşdur. müsait değildir. yani arkadaştır. hoş görülmelidir.
(bkz: tam boynuz spor)
0rfeo adlı güzide yazar.
çok meşgul ona da hak vermek lazım.*
biraz sert bir tanım olabilir lakin ;
siklemeyen kızdır.
(bkz: mesaja her zaman geç cevap veren erkek)
cool görünme çabası olarak cevap verilen mesajlardır. ama yine de meşgul bir hatun da olabilir, sizin gibi eli zikinde dolaşmayan hatun da olabilir, olmaz değil.

+ ay abdurrahman herkes bana mesaj atıyor, herkes beni zikmek istiyor.
- ....
telefonlara da cevap vermes bunlar.