bugün

yalnız insanları sevindiren ışıktır.
er kişinin telefonuna mesajı atan kişi erkek ise hemen telefonun kapatılıp klozete alılarak sifonun çekilmesine neden olan mesaj ışığıdır.
Kimilerine mavi ekran verdiren ışıktır.
Kimilerine mavi ekran verdiren ışıktır.
turkcell'den geldiğini bildiğim için pek heyecanlanmadığım ışıktır.
yanması mutluluk veren ışıktır.
her telefonda olmayan 6300 a ise çok yakıştığını düşündüğüm ışık.
süprizlerle dolu olabiliyor kimi zaman. düz telefonlarda*
böyle enteresan süprizler yoktur mesela. sevişelim mi içerikli mesaj beklerken, kalbin hızlı
hızlı atıyorken mesajı okuduğun anda başkasından gelmiş olması çok heyecanlı mesela.
her telefonda yok bu özellik. ama piyasası çok düşmüş lan, geçen baktım sahibinden.com dan okutayım
diye en temizi 100 liraya gidiyor. elimizde kaldı anlayancağın. zaten eskisi kadar da canlı
yanmıyor meretin mavi ışıkları. millet iphone ile mavi donlu fotoğrafını gönderirken biz mavi
ışıktan medet umar olduk. zor zor, biliyorum smartphone sahibi olmamak çok zor.
bak kendimi sözlük yazarlarının itirafları kısmına atacağım şimdi de neyse.
yanmasıyla birlikte yanında küçücük fıçıcık fırat çıkan ışık. * * (bkz: fırat teması) (bkz: enee)
sadece bir ışık değildir. her türlü uğraşı bıraktırıp telefona koşturabilecek bir süper güçtür.
insanı heyecanlara gark eden ışık.

Çok sevimli ve sevdiğim bir yazar nedeniyle bugün belki elli kez yanmış ve ah oh yetiştim baktım kim acaba ne dediler diye dolu dolu bir gün geçirmemi sağlamıştır.*

edit: hala adrenali yüksek saatler geçiriyorum haha.
uzun süredir yanmayandır.
Hasmet ibriktaroğlu yine neyimi kutladı dediğim ışıktır.
yeşil olsaymış daha iyi olurmuş sanki.
(bkz: yandida ne oldu)
Sönmek bilmiyor efenim diyenlerde var, yansın diyenlerde var.
Sönmek bilmiyor diyenlere tavsiye ; offline gözükün..
Yansın diyenlere tavsiye; hasmet ibriktaroglu na dua edin, yoksa yanmaz o ışık.*
bazıları için heyecandır.
adrenalindir abazalar için.
hiç siklenmediği de olur. soğuk takılanlar tarafından.

ama yönetim genelde uyarı ve ikaz için yakar o ışığı.
operatörden olmamak şartı ile mesajla birlikte mutluluk, heyecan ve küçük tebessümler getiren ışık.
heyecanlanmaya neden olan ışıktır.
yandığında seviniyorum çocuklar gibi.

çocukluğunu yaşayamamışlara itina ile mesaj atılır, sevindirilir. not: hizmetimiz; karşılıksız ve tamamen menfaatsizdir.
Neden yanmaz nedeeeeeen.
içses; acaba kim yazdı lan!
Yedi yirmi dört yanar. Evet. Twitter.
Biri benimkini yaksın.
bir bekleyişe veyahut beklemeyişe adeta umut ışığı gibi parıl parıl parıldayarak insanın içine kurt düşüren, açılıp bakılmadığı takdirde ısrarla yanıp yanıp sönen pekte bi sike yaramayan hatta çokta yanmayan siktirboktan bir uyarı şeklidir.
(bkz: köre bi mesaj)