bugün

muhtemelen cevap vermez cevap vermezsse rezil olurum duygusu.
arkadaşlarla içerken olan olay
gece başlarken
+aga bilmiyorum ya çözemedim hatunu.
gecenin sonunda
+o kız buraya gelicek!
mesaj atmayın. arayın, gidin, ya da o gelsin... mesaj nedir allasen içtiğinize yazık
En sevdiğim his. Ayakta tutuyor ulan.

Canım egom.
kırgınlık.
Deli eden his.

Ulan yine ben yazmış olup üstüne düştüğümü anlamasin düşüncesi.
Hiçbir şeyin değişmeyeceğini, cevap verme gereği bile duymayacağını, sizinse kırılan gururunuzun ve kendinize öfkenizin katlanacağını bildiğinizden harekete geçen histir. Bir şans olabileceğini bilseniz o şans orda duruyor olmazdı, coktan kullanmış olurdunuz.
yapilan bütün yanlislarin bir anda gözünün önünden film gibi akip gitmesiyle meydana cikan histir. buna gurur diyebiliriz. cok sükür bugün de o mükemmel gururumuza zeval getirmedik.
"Sana yaşattıklarını, kötü hissettirdiği anları, üzdüğü anları unutma. Unutma ki sonrasında daha çok üzülme. " Hissidir.
Kendime soruyorum sen salak mısın,aptal mısın,mal mısın. Atarsan seni döverim falan da diyorum ki elim o mesajı gönder bölümüne basmasın diye.
Ama rahatlamak için mesaj atacakmış gibi yazıyorum yazıyorum sonra siliyorum. Güzel yöntem,rahatlıyor insan.
devrik cümle korkusudur efenim.
Olmamasi.
görsel
Bana mesaj atma demiş olması.
Artık telefon numarasını başka bir insanın kullanıyor olması. Durumudur.
o beni çoktan unutmuştur diye çok vazgeçtim ya.
Bu yazar sadece arkadaşlarından mesaj alıyor uyarısı o yazarı komple engelleyip aklımdan ve timelinedan çıkarmasını sağlıyor.
Kafa da kurgulamaktan dolayı oluşan his. Olaylara doğal yaklaşın. Bununla ilgili Bi kelime vardı aklıma gelmedi şimdi. iki saat o kelimeyi düşüncem of.
saatin 02.00'ı geçmiş olması.

(bkz: nothing good happens after two a m)
Mesaj atsam bile değişen hiçbir şey olmayacak hissi.

Çok kırılmış olmamda cabası.
bir zaman sonra sen siliyordun numarasını ve yok oluyor hayatından . bırak üzül ama sonra ayağa kalk üstad. her zaman gelecek vadeder
Amaan şimdi kim anlatacak o kadar şeyi.
Benim genellikle üşengeçlik oluyor. Mesajla birilerine bir şeyler anlatmayı sevmiyorum.
(bkz: kısa kes aydın abası olsun) diyorum kendime.
Üf ne uğraşcam ya.

Bkz bu bir balık üşengeçliğidir.