bugün

Merzifon'a yapılmış büyük bir hakarettir.

Çünkü merzifon; gerek insanı, gerek lokasyonu ve doğası, gerekse kültürel zenginliği ile amasya gibi 2 dağın arasına sıkışmış, içine kapanık, gelişime asla müsait olmayan bir yarım şehre bağımlı olamayacak kadar harika ve de genç neslin hızla arttığı, insanlarının bolluk ve bereket içinde yaşadığı kendi kendine yeten bir kenttir. Çoklarına göre ise; bir masal diyarıdır.

Ben şahsen bir merzifon'lu olarak amasya'nın merzifon'a bağlı olmasını daha doğru buluyorum.

Destekleyen arkadaşlardan (+)
Desteklemeyen arkadşlardan ise (-)

Oy bekliyorum.

Katılımın sayısına göre bu haberi ankara'daki siyasilere ileteceğim. Herkese iyi geceler.
Merzifon gibi çağdaş ve laik bir toplumun yaşadığı sevimli bir şehrin amasya gibi 2 dağın arasına sıkışmış ve ekseriyetle tutucu insanların yaşadığı 2. Bayburt'a bağlanması merzifon ve halkına yapılan büyük ayıptır.

Avrupa'da bu kararı alan devlet büyüklerini vatana ihanetle yarfılarlar ama fel gör ki burası türkiye.
bana gore ikisi de ilçe olabilir sorun yok. birbirlerine bağlayıp adam yerine koymuslar işte, susun oturun fazlada sesinizi cikarmayin derim.