bugün

Biraz önce Onedio'da bir paylaşımını görüp kim ki bu diye merakımı uyandıran, sonrasında da midemi bulandıran hemcinsim.. Yabancı kızları ucuz gibi gösterip, erkeklere tüü kaka deyip twitter'da boxer paylaşmak?? Tuğçe Kazaz'la bir akrabalığı var sanırım..
kendisi feminazi kelimesinin vücut bulmuş halidir. o nasıl bir erkek düşmanlığıdır ?
onedio'nun kezbanı. arkadaş demiyim demiyim diyorum da büyük ihtimalle zamanında çok pis aşık oldu birine, sonra yedi tekmeyi, hırsını onedio kullanıcıları erkeklerden çıkarıyor.
Saçma sapan konular açarak ulan böyle erkeklerde varmış diyerek kızların lişkilerini sorgulatan gereksiz insandır.Bu kadar mükemmel değiliz hiçbirimiz.Birbirimizi kandırmayalım.Yok şunu şöyle yapar yok bunu böyle yapar.Ona erkek değil köpek diyoruz.Bu taarz erkek isteyen kendine bir köpek alsın cinsel ihtiyaçları içinde jigolo tutar olur biter.ilişki sadece kız lehine işlemez kadınlarında yapmaları gerekenler vardır.Ne bileyim hergün eve çiçek getirilmesini istiyorsa onu hergün güler yüzle karşılamalıdır.ne bileyim ilgi alaka istiyorsa ilgi alaka göstermeli.Yok nereye gittin erkek var mı diye sormayacakmışız.Oldu etek giyip gezelim en iyisi.Ona erkek denilmez kibarca tabirle geniş denir.Saçma sapan aslı astarı olmayan yazılardır inanmayın kızlar.
kendisini mutlu ederdim lakin tipim değil.

kezban olduğunu sanmıyorum genel gerçeklerden bahsetmiş biraz abartarak.
Lezbiyen olduğunu düşündüğüm bir tip. Sanırım zamanında çok kötü bir kazık yemiş kendisi.
kezban diyollar ama verse nefessiz şey yaparlar.
görsel
kezbandir.
ismini merve değil sadece "o" yapsak soyadıyla bir bütünlük sağlayacak onedio.com editörü ve aynı zamanda feminist.
çok sağlam reklam yapan, marka değeri adını iyi kullanan, kendi ismini sürekli kötü sevgililerinin kötü emelleri için kullananlara karşı son derece garezi olduğu açıktır. ondandır bu açıklamaları.
fotoğraftaki eğer oysa tüm ateşini, yokluğunu bir ömür dindirebileceğim hanımefendidir. eğer değilse de tipine bakmam lazım ama en az 2 gün garanti veriyorum ben.
birilerini feym yapmaya merakli oldugumuzun gostergesi. kiz isen erkeklerle, erkek isen kizlarla polemige gir tamam. millet adini anar durur artik.
Bir acayip türk kızı.

http://onedio.com/haber/g...e&utm_medium=facebook
kim olduğu bilinmeyen fake onedio editörü. Diğer siteler gibi Onedio'da da kullanıcı şikayet edilebilseydi şimdiye kadar yok olabilirdi.
Cinsel paylaşımlar, gizli konuları duyuran kişiliksiz bir kişidir her Kimse.
erkek düşmanı onedio editörü.