bugün

şahan gökbakar'la birlikte olduğunu itiraf eden bayan.
(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
Şahan Bakar'da ne bulduğunu anlayamadığım kadın. sadece komiklik yetiyor mu? bu omu demek oluyor?
recep ivedik gibi biriyle olduğunu itiraf etmiş.

ne demişler,

armudun iyisini ayılar yer.

amına koyim ben bu işin.
klasik türk kızı. öküze tapıyor.
(bkz: meme)
*
(bkz: öp beni recep yi beni recep)
şahan gökbakar'la hangimizin memeleri daha büyük ya da daha sarkık oyununu oynarken aşık olmuş olabilirler.
kat kat göbeği varken ortalarda görünmeyen, 3-5 kilo verince programdan programa koşan sarkık hatun kişi...
kapağını bulmuştur. iki antipatik dombili pek de yakışırlar.
şahan olayı için denecek tek cümle; iki karpuz bir koltuğa sığmaz
öküze tapan klasik türk kızı
Kendini birşey sanan doğru düzgün oyunculuk yeteneği bile olmayan sevimsiz bir bayan.*
durmadan göğüsleriyle ön planda olmaya çalışıp kendisine cinsellikle ilgili basit bir soru sorulduğunda "ayy ben buna cevap vermem." diyen bir kız. kısacası yaptığı istemem yan cebime koy olurdu. ayrıca okan'ın yerinde ben olsam en başında o kıza lafı sokardım çünkü o giydiği elbiseyle zaten ne yapmaya çalıştığı çok belliydi. bir de şahan ile birlikteymiş. altta kalanın canı çıksın mı merve?
paraya tapan türk kızı olma potansiyelinin de göz ardı edilmemesi gereken kişidir.
güzel ama suratsız,'yalancı yarim'de pineklerken Barış Akarsu'nun ölümüyle tv izleyicilerini ajitasyona boğan yaratık..
gerçekten güzel olmayan, koca memeli kız.
gercekten cok itici, soguk ve igrenilesi oyuncumsu.
hakkında bu kadar entry giri..
üşendim lan ölmemiş işte.
katıldığı son okan bayülgen programında zekası konusunda bize zekasını bir kere daha gösteren yurdum kızıdır. okan gerekli cevabı kendisine vererek izleyenleri kırıp geçirmiştir...
şahan gökbakar ile çıktığı söylenen oyuncu. herkesin kendi zevki olduğu için beni enternasyonel etmez. zaten iç geçiren arkadaşlara ''size mi bakacaktı lan'' şeklinde kendilerine getirmeyi bir borç bilirim. bu kadar şımarık ukala bir kızla kim çıkacaktı. kenan imirzalıoğlu falan mı aklınızda olan kişi. valla çaktı mı oturtururdu. sonra otomobil uçar gider şarkısı eşliğinde hayal alemine dalardı.

bundan sonra artık onların kendi cinsel problemidir. onlar için sıla dan ''merve (sevi)şmeden uyumalım şarkısını gönderiyorum. alternatif olarak ''binicem üstüne vurucam kırbacı'' şeklinde bir versiyon daha yapılabilir. *
şu sıralar çok mutlu, çok sevinçli seksi hanım kızımız. malumunuz şahan gökbakar la birleştikten sonra dersin dünyalar onun oldu.
Şahan Gökbakar'ın "aşk yaşıyorum" dediği bayan sanatçı. Kafamı karıştırmıştır. Geçenlerde de Paşhan Yılmazel aynı iddiada bulunmamış mıydı, ben mi karıştırıyorum? Merve Sevi adı duyulsun diye para mı veriyor bu insanlara diyeceğim, yok o da olmaz. Bu sanat camiası ne tuhaf işliyor. Kimin eli kimin cebinde belli değil.
şahan gökbakar' ın halledip sonra yüzüne bakmayacağı hatun.
okul yıllarında çok çirkin olduğunu söyleyen şahsiyet. şimdi de kendini dünya güzeli sanıyor galiba. bu kız ortalıkta dolaşmasın.
yuvarlanıp kapağını bulmuş dişi kişi.