bugün

hoş gelmiş on birinci nesil yazar. bu nickle buralarda fazla dolanmamasını tercih ederim. he sanırsam birde nişantaşı üniversitesinde okuyor. tahminimce çirkin bir kız ve ya harun abi. nişantaşı gibi bir üniversite de aradığını bulamadıysan buralarda hiç bulamassın seni burada yerler seni ham yapar bu zenciler.
Üzgünüm tahmin doğru değil. Birini bulmak için değil bölümümün gerekliliği olduğu için girdim. bknz:Yeni Medya. Herkes güzel olmayabilir karakteri güzel olsun yeter. Bu arada hoş buldum anonimler. Diğer sözlüklerde anonim burda kendi ismimleyim. Evet adım 90 ' ların popüler ismi ayrıca çok Merve var. Farklı bakış açılarınız için teşekkür ederim.
anadolu öğretmen lisesi mezunu, hoşgelmiş 11. nesil yazar.
inşallah harun abi veya troll değildir.
insallah fenerbahceli degildir.

(bkz: inşallah kızdır)
Anlamadığım bir spor dalı için sırf renkleri adına o takımı tuttuğumu söylemek komik olurdu. Bu nedenle fikrin olmayan bir konuda zikrin de olmasın sözünden yola çıkarak körü körüne takım tutmama taraftarıyım.
sözlüğün hanımefendisidir kendisi, cidden söylüyorum.

Kızdırmanıza imkan yoktur, her seferinde üni hocanızdan cevap alır gibi cevap alırsınız.
Tarzını itici bulmama rağmen, çok yüksek ihtimalle acayip seksi bir hatundur kendisi.

bendenizden söylemesi.
hoşgelmiş.
Acilen özel mesajdan yürümenin gerekli olduğu yazardır. Şaka şaka yürümenin bırakın da kız işini yapsın.

(bkz: bırak lan kızı)
Murathan mungan ile akrabalığı var mı düşündüren yazardır. Hoşgelmiş. Fakat çok yanlış bir nick aldığı gözden kaçmıyor...
nick kısmını isim soyisim olarak algılamış yazardır.
adının hakkını vermeyenlerdendir inşallah. Amin.
Nick kısmını isim-soyisim olarak algılamış kişidir hahaha bu iyiydi. Anonim olarak kendini özgür hissedenler olduğu gibi ben de kendimi nick kullanmadan özgür hissediyorum diyelim. Bir nick seçseydim tiyatro veya medya ile ilgili olurdu ki şu an aklıma yaratıcı bir fikir gelmedi. Bu arada cümleten hosbulduk.
(bkz: bilgi içerikli entry) sayısındaki artış.

sanırım bize bunu ogretecek. tekrar hosgelmis.
naber demek istediğim yazar.
güncel Önemli Başlıklar