bugün

yolludur.
nerelerde yaşıyorsunuz kim bilir. merhaba demis. dehset icindeyim.!
yurt dışında gezdiğinize delalettir.
"merabana meraba kardeşş" te diyebilir.

(bkz: kolpaçino 3 devre)
türkiyede yoktur olmayacakta

bir keresinde bir kıza merhaba dediğimde ağır küfür yemiştim o günden sonra hiç bir kızla konuşmadım çünkü maalesef hepiniz aynısınız birbirinizin klonusunuz ben hiç tarzları farklı giyimi farklı tipi farklı bir kız göremiyorum istersen tinder a bak giyim kuşam tip hep aynı hepiniz 1.90 dan uzun erkek bulma derdindesiniz hepiniz aynı tarz erkeklerden hoşlanıyorsunuz dışarıdan bakıldığında ulaşılamazsınız fakat herhangi birinden 2 çift güzel söz aldığınız zaman dibiniz düşüyor yalan mı ? gelip herkes aynı değil triplerine girmeyin hayatım pahasına eminim durum böyle.

kısaca kibar davranılmayı hak etmiyorsunuz hayatınız boyunca mutsuz olacaksınız bunda sizin suçunuz yok aslında popüler kültür öyle istiyor dünyada milyon tane yakışıklı erkek var gidin onlardan bir tane bulun ama unutmayın ki bu dünyanın binbir türlü hali var sırf yüzü güzel diye birini seversin ama bir kaza geçirir yüzü param parça olur sonra terk edersin ortada bırakırsın çünkü sen onu sadece yüzü için sevmişsindir.

ya özellikle bir insanı sadece tipine hal ve hareketlerine bakarak sapık olarak nitelendirmek hangi aklın ürünü bir erkek bir kadınla arkadaşlık ilişkisi kuramaz mı hal hatır soramaz mı bakıyorum da bu ülke sınırları içerisinde yaşanan bir durum sadece kimsenin kimseye güveni kalmadığı için kız olsun erkek olsun bu ülkede kimsenin kimseye güveni kalmadı biriyle insan gibi konuşamıyorsun çünkü ikili güvensizlik var iletişimin özü güvendir birine merhaba diyince olumsuz yanıt almak bu ülkede kaçınılmaz sonra gelip biri bana asosyalsin amk adafdagaaxdsdgzcc derse deşerim.
normal kızdır. geçenlerde halamın oğlunun yanına gittim. vodafone şubesinde çalışıyordu. o sırada bir kızla ilgileniyor. bilgisayarın işlemleri halletmesini beklerken selamlaştık falan. ben kızın arka tarafında duruyordum denebilir. abim bana nabıyon nasılsın diye sorunca kız hemen sanane neden soruyorsun diye atlayıverdi. mal. ağzının payını da aldı tabi. neyse iyi geceler.
Belki de o kızın ülkesinde bir merhabayı bile ‘benden hoşlandı, o yüzden merhaba dedi’ diye algılayan gerizekalılar yoktur.
Yanlış yapmış insandır çünkü doğrusu üff sanane be salaktır.
normal biridir. standart
şüphesiz insanı mutlu eden kızdır. bizim ülkemizde pek bulunmaz. geçen sene nisan ayında napolide kaybolduğumda manken gibi bir kıza yaklaşıp adres sormamla daha da farkına vardım bunun. kızcağız sağolsun gideceğim yere kadar eşlik etti bana. hiç de türk kızı gibi ''ay bu beni siker yolda'' diye düşünmedi.
eh amk. oldu olacak nasılsın deyince iyiyim sen nasılsın desin...

ümmet ne hale gelmiş.

insan üzülüyor.
insan gerçekten hayret eder evet.
hayatta hala güzel şeyler olduğunu kanıtlayan kızdır.
kusura bakmasın ama çok ayıp etmiştir.
merhaba diyene hadi sana bay bay diyen kız makbul kızdır.
O da sizi arzuluyordur, yoksa neden öyle desin.
"De get la kumda oyna" demesi gerekir aslında, çok yanlış.
Ne demesini bekliyordunuz sağolasın baboş başım gössüm üstüne nassın mı demelerini. Millet bir tuhaflaştı bu polenler yüzünden galiba.
siz kıza yürürken kızın size maraton koşmasıdır.
iş bitmiş demektir, hemen bi nikah tarihi almak gerekir.
vurduruyodur namusu kalmamıştır.
nasılsın diye sorduğunuzda iyiyim/kötüyüm diye de cevap verebilir.

hayretler içindeyim... nasıl olur da merhaba der... *
Normaldir Allah razı olsun diyeni var.
Birincisi merhaba arapça değil, ikincisi turkce selam verme sekli yok.
biraz kadıköy erenköy tarafına inerseniz göreceğiniz kızdır.

hepsi oha tecavz etsydin bari .s değil.
- kanka kanka ne oldu bugün.
*ne oldu olum bi sakin ol.
- kanka bir kızdan bahsediyordum ya hani. bugün tüm cesaretimi toplayıp açıldım kıza.
* vay vay vay seni yere bakan yürek yakan nasıl açıldın anlat hele.
- merhaba dedim kanka..
* merhaba mı dedin?
- evet hatta o da bana merhaba dedi. olum çok mutluyum lan. çıkıyoruz galiba.
* .........

ahaha.
'
Kesin verecek.