bugün

disiligini kullanmayi bilen kizdir. kendini kraliçe sanar mi bilemiyorum ama memelerinin kendisine çok buyuk avantaj sagladigini bilen kizdir.
hava atacak başka bir vasfı olmayan kızdır.
dolgun dolgun memelere sahip kızdır.
memelerine attırılacak kızdır.
memelerini havaya atan kızdan daha nor.. Dur lan yanlış giriş cümlesi oldu.

(bkz: beyin devresi yakan salak başlıklar)
zekasına güvenmeyen kızdır dişiliğini kullanır işe yaramaz.
memesine güvenen kızdır. götüne güvenseydi, götüyle hava atardı.
ikizlere takke sloganının esin kaynağıdır.
(bkz: dünya kadar malın olcağına fındık kadar amın olsn)
atasözlüyle aynı mantığa sahiptir.
erkeklerde nasıl cinsel organın büyüklüğü, erkekler arasında hava atma hususunda önemli rol oynarken, bayanların pek tercih ettiği bi durum değilse, kadınlarında büyük göğüslere sahip olması pek tercih edilmez. küçüğü de tercih edilmez. dik ve orta hallisi daha çok ilgi görür.
Memesine guveniyosa bütün galaksiye hava atabilir uzaylilari ipe dizebilir pluton a nispet yapabilir. Haklıdır karismayin.
Eskisehir de bolca vardir.
(bkz: At hava bekle)
Eğer benim gibi 85 beden ise hava atmasi gereken kizdir.

Memenin hakkını veriyordur.
90b den asagidaysa konusmasindir.
Edit: meme var huzur yok.
parasıyla hava atan erkeğin evrimsel açıdan yakın akrabası ve ileride evlenip karı koca olacaklarıı için bizzat akraba olacak kızdır. açıkca varsa güzel memen övüneceksin arkadaşım. life is fasion show.
hava atma memeyle, uçları yanar;
memeye uçmadıktan sonra hava neye yarar.

edebiyat zehirlenmesi : farmakolojik olarak rölatif sıklıkta farklı şairler okuyan 6 aylık bebeklerde görülen...
ilerde mumla aranacağını düşünen kız.
insanların aslında hayvanlarla eşit olduğunu gösterir. ve öylelerde zaten. neyse konumuza dönelim şimdi karşı cinsi kokusu etkilemeye çalışan bir hayvandan ne farkı var memesi ile etkilemeye çalışan bir kızın? kafam kadar olsa ne oluyor yani?
haklı bir gurur kaynağı olmasından ötürüdür. kimse tatava yapmasın.
memelerine hava basmistir.
Böyle memelerden pardon kızlardan uzak durmak gerek.
memeleriyle hava atarak iç ve dış basıncı dengelemeye çalışan kızdır.
herkesin memeleri güzel olmadığı için haklı olan kızdır. güzel memeniz varsa rahatça hava atabilirsiniz, hakkınız.
+Şevval:Benden Çok Meşur Olmşun Bu Aralar
-Ecem:Senin Füzeler Benim Dedeler.