bugün

Trafoya kedi girmesi.Ne cahil adamsınız.
görsel
görsel
(bkz: fıskiye)
ankaranın eski halini bilmeyen davarların laf ettiği eleştirdiği şeylerdir.

nankörlüğünüzün içinde boğulun.
Yollar efendim. Sonrasında her parkta olan yapay göller.
fışkiyedir. gerçi onuda kırdı bu vefasız angaralılar..

(bkz: fışkiye)
çalıyor ama çalışıyor zihniyeti. üstelik bunu ankaraya değil tüm türkiye halkına kazandırdı. bu herif yüzünden çalmak suç olmaktan çıktı. dolandırıcılık meşrulaştı ve yaygınlaştı. ayakkabı kutusu bile savunulur hale geldi.
Fışkiye.
dinozor, fışkiye, kedi. (trafoya yalnışlıkla giren modeli)
ankarayı onun yüzden terketmiş bir olarak twitter dan kendisine hakaret ettiğimi düşünerek bana dava açmıştı. kendisini çok ciddiye alıp mahkemelere gitmemiştim yurt dışına çıkarken beni gözaltına aldırtmış( mahkeme zorla getirme kararı vermiş). paylaştığım twitlerde hakaret unsuruna rastlanmamıştı. kendisine; sana insan sıfatı yakışmıyor demiştim. cb ile de aynı sıkıntıyı gezi döneminde yaşamıştım. kendisinin resmi üzerinde tehlikeli ve saldırgandır afişini asarken yakalamıştım. gene asliye mahkemelerinde savcılara dert anlatmıştık. onda da suç unsuru yoktu. mahkeme berat verdi. yani demem o ki ikisinide sevmem ikiside bu ülke için çok gerekli insanlar değil isterim ki ikiside koktuklarını bırakıp gitsin çağdaş demokratik insanlar gelsin yine ikisinin yerine.
kendisi cumhuriyetin kuruluşundan beri belediye başkanı olduğu için başka birisi başkanlık yapsaydı ankara nasıl bir yer olurdu bunu hiçbir zaman anlayamayacağız. dolayısıyla geçersiz bir önermedir bu.

kaybettirdikleri derseniz sayfalarca yazarım ama tabi.
(bkz: fıskiye)
Yol yabdı...

Şaka şaka iyiydi bence. Deniz getireydi daha iyi olacaktı ama.