bugün

birinin şehrinin olması kadar saçmadır.
burası benim şehrin ehehe.
ankarada yaşamaya devam etmelidir çünkü ankara'nın gerçek sahibi orada yaşayanlardır. belediye başkanları geçicidir .zaten iki sene sonra melih gökçek belediye başkanı olarak yer almayacaktır.
Gayet normaldir, trolleri sevmeyip sözlükte yazmak gibi.
(bkz: lord of the angara)
(bkz: kaynak götüm)
ankara doğumlu bir futbolcu abimiz çok güzel söylemiştir; http://www.youtube.com/watch?v=M9R4SnOTEd0
akıl tutulması yaşayan yazarların varlığını kanıtlamış cümledir.
(bkz: burası benim şehrimmiş meğersem)
(bkz: entry ve nick uyumu)
(bkz: atatürk ü sevmeyip ülkesini yönetmek)
ankara melih gokcek'in olmadigina gore, melih gokcek'i sevmeyen tip orada yasamaya devam etmelidir.
melih gökçek'in şehri olması sorunsalı.
melihland nire hemşerim? bilekte gitmeyek o zaman.
üst geçidinin altına da işerim.
http://img810.imageshack....g810/2075/ibretalindi.gif
2 seneden fazla yaşadım, ne zaman muhabbeti geçse çok büyük bir kesim melih gökçek'e ağır laflar sarf ediyordu, nasıl halen başkan anlamıyorum. Zaten kendisi, ömer dinçer ve bülent arınç yüzünden güvenesim az buçuk gelse bile, aklıma geliyor bu isimler ve güvenemiyorum akp'ye.
çok insan vardır... mecburdur ve memurdur...
(bkz: tapusunu göster)
yeni trollümüz sözlüğe hayırlı olsun gençler. sabah sabah açtığı başlıklarla işine yeni varıp bilgisayarını açanlardan eksi oyları toplamaya ugraşan bu kardeşimize gelin bir artı oyda siz verin.
ankara'nın tapusu ne zaman gökçek'e verildi? bizim niye haberimiz yok bundan?
başbakanı sevmeyince de ülkeyi mi terk edelim diye düşündüren başlık.
yaşına başına bakmadan içki sofralarının bir numaralı müşterisi olan çakma sosyalist eylemi.
1. bu eylemi totusundan uyduran kisi yada kisiler asla sosyalist olamazlar. veteriner arkadasa tavsiyem bir muayene etsin.
2. sehir sahibi bir insan henuz tanimadim. sacma sapan seylerle yagilayacaksiniz beni ama sehir halkindir. yoneticisinin degil.
3. diyelim ki bu adam yuzde 50 oy alarak secildi, geriye kalan yuzde 50 oyun sahipleri bu adama inanmak, guvenmek, soktugu kaziklara eyvallah etmek zorunda degildir.
4. yoneticisini begenmedigin bir yeri terketmek hangi akilsizin fikri olabilir ki.
sahibini melih gökçek olarak gören golden cinsi köpek görüşüdür. ama sokak köpekleri sahipsizdir unutmamak lazım.