bugün

görsel
"hala mı aynı mevzu lan güldük eğlendik tamam" dedirten mevzudur. millet gerçek zannedecek ellerinde tırmıklar meşaleler ile peşime düşecek sonra *

https://encrypted-tbn1.gs...bJhydwq1f7S6bZJ_cA0FynTRA
ya birakin su herifi ovmeyi.
sonra kendini birsey zannediyor baksana yazmis millet pesime dusecek diye.
yav he he.
muhalifim diye geziyor ortada ama tek yaptigi ayni bos beles argumanlari tekrarlamak ve ergen destekcileri sayesinde prim kasmak.
Ne ajanı yahu ajanlık yapacak hali mi var, ben biliyorum adam yedi yirmidört çalışıyor.
sabah sabah
görsel
görsel
(bkz: görevin Gibson tabi eğer kabul edersen)
nick'ini de şüphe çekmemek için özellikle saf gösteren bir ifade şeklinde almış olabilir. *
Eğlenceli bu çocuk ya. Entryleri okutuyor kendini.
genellikle siyasi içerikli başlıklara entry giren bir yazar.
"tanısam severdim lan kesin" dediğim yazarlardan.
uzun bir süre troll bir yazarla karıştırıp takip etmedim ama bir yandan da beğeniyorum entrylerini falan, sonra baktım ki troll da değil.
lan nasıl mutlu olduydum yaa..
Zirve olsa bobregimden endişe etmeyip gelsem tanışmak istediğim yazarlardan biri.
sabah sabah gülümsemiş yazardır. ciddiyim bak ironi veya laf sokma amaçlı yazmıyorum iyi ki varsınız her biriniz.

kendini kuş zannedip benim etimi yiyemezsin diyen olmuş ki tavuktan başka kuş yemedim hayat boyu * bana acımayı kendisine hak gören olmuş, siyasette ömrümü harcadığımı düşünen olmuş ( lan millet vekili, politikacı falan değilim ben altı üstü yazıyoruz burada herkes gibi ) ecnebi sempatizanı diyen olmuş ( insan ayırmam en başta rabbimin emri peygamberimin sünnetidir her insan eşittir ) vs vs vs. insan gibi eleştiri yapan herkesin eline sağlık vakit ayırıp 2 satır karalamışsınız eyvallah.

eleştiride tabi adam gibi yapıldığı sürece ciddiye alındığının göstergesidir bu çok hoşuma gidiyor var olun.

edit : adam gibi dedik ama meczup gelip sürtük falan yazıyor * neyse trollerden böyle sözler duyuyorsan bunlar bile iltifat sayılır.
özeli açsana, anayasayla ilgili bir şey soracam yazarı.
Hayırlı havlamalar kardeş. Bazı yalaka ve peygamber ilan edicilerin aşırı derecede çekemediğini gördüğümüz adam gibi yazar.
yazdıklarını huzur içinde takip ettiğim yazar.

kendisi bu aralar çomar tokatlamakla meşgul.

adam gibi yazar yav.
Her yazısından bilgi akıyor. Sözlükte beğenerek ve yeni bir şeyler öğrenme heyecanıyla en uzun entrylerini bile ilgiyle sıkılmadan okuduğum nadide yazar. O bir idol.
Bu kadar yakında oturup bir türlü aynı anda aynı yerde denk gelip bir şeyler içemediğimiz bir yazar abimizdir. Neyse olacak birgün.
Cahilin kronik solcunun tekidir.Bir yazı yazmış ona cevabım alttadır;

Bir şey hakkında bilgin varsa konuş yoksa sükut et. O cemaati ne kadar tanıyorsun ? Belli ki Google amca araştırmasıyla bilgi edinmişsin.ismailağa'yı tanısan Bayram Ali hocanın cemaat içi tartışmadan değil , CIA bağlantılı suikast yapıldığını bilirdin. CIA yaptığı için yıllardır devlet çözemiyoruz diyor.O yüzden o hocayı şehit eden ibneyi yine CIA adamları camide linç etti.Sana tavsiye bilmediğin konular hakkında yazma!
cia ci super tarikatcilarin basligi altina hucum ettigi yazardir. sozlukteki tarikatcilarda desteklemis oylari ile hemen *
oncelikle bir konu hakkinda karsi fikir sunacak isek ilgili baslikta yapalim nick alti trollugu hos degil.. akabinde cia benimde pesimde zaten evde iste hatta wc de bile suikast yapmaya calisiyorlar. Sebebide unlu aktor mel gibson un adini kullanmammis.. her an isim bitebilir cay falan icerken ahaha.

Ulan cia in ne isi olur fatih bolgesinde ikamet eden bir tarikat ile. Annelere babalara soylemek lazim fazla hollywood filmi izletmesinler cocuklarina neticeleri feci oluyor iste.. neler ile ugrasiyoruz yarabbim hosa gitmeyen bir sey varsa at dis mihraklara cia ye mossada paralele mevzu kapansin.. adam yerine gecmek icin oldurtmus hocayi iste orada yillarca bunu dinledik devletin cozemedigi seyi millet cozmus hemen. birde cahil, solcu falan demiyorlar mi kit akillari ile. solcu oldugumu nereden anliyorsunuz lan yasim 35 ben anlayamadim bu yasima kadar *
Sevilen sayılan yazardır.

Benimle birlikte Hollanda'ya yerleşmeyi düşünür müsün*
futbolla ilgili kırıcı çıkışları ve dev bir aktöre karşı gerçekleştirdiği üzücü nitelemeden ötürü donuz listemde olmaya devam eden yazar. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...
kusura bakmayın da sözlükteki sayılı adam gibi adamlardır, diğer birçokları gibi soğan erkeği değildir. kaliteli ve bilgi dolu entryler girer. mizahşörlüğüne layık, övgü dolu sözler yok zaten.
sabah kalkıyor ak partiyi eleştiriyor akşam yatıyor ak partiyi eleştiriyor. yahu arada nefes al başka şeylere bak hayat ak partiden ibaret değil diyorum sonra küsüyor. evet.
hakikatli insandır.
göt kılı savar yazarıdır.
nerde bir başlık uydursalar şak diye kapağı önlerine koyuyor.
her entrysini açık oylamak istiyorum ama çıkabilecek dedikodulardan korktuğum için yapamıyorum.

hep yazsındır.
edit: yapma canım dedikodu çıkacak.
edit2: çomarlar rahatsız.