bugün

(bkz: adam)
sözlüğün örnek yazarlarındandır.
aynı kafada, aynı paralellikte gittiğimizi düşündüğüm yazar. bir gün tanışmak isterim kendisi ile.
ciddi ciddi utanmış ve mutlu olan bir yazardır. yani bu entiriyi yazabildiğime göre "yazar"ım sanırım bilemedim tabi. mesainin son saatlerinde böylesine şeyleri okumak çok güzel ve çok özel. olumlu olumsuz yazan herkese bir kez daha teşekkürler gönülden..

bir tek "vurduruyor"a katılmıyorum lan bu yaşıma kadar iffetimi korudum ben her türlü. öyle şeyler yok *
futbol hakkındaki kırıcı çıkışları ve mel gibson gibi bir ustaya karşı gerçekleştirdiği üzücü duruştan ötürü donuz listemde olan, sevmediğim yazar. isterse sözlükteki 50.000 yazar sevsin, ben yine de sevmemeye devam edeceğim. inadım inat arkadaş...
Yanına gittiğimde bir çay içeceğim demişim. Çaylar Silivri'ye kaldı abi çok üzgünüm...
Torpil koyup sozlukteki kader arkadaslarini ayni kogusa aldiracak yazardir. Gerginim hallederiz her seyi sikinti yok *
Sadece malum sahisa degil kimseye hakaretimiz kufurumuz yok cok sukur. genede alinirsakta baglamali turkulu takiliriz ulen stres yapmayin *
görsel
Cesur adam.

Ayrıca hiç korkmasın silivriye kendim getircem sigarasını, atlet ve donunu.
Başına bir iş gelmesi durumunda boku bana atsın, ben o suçlu değil, ben suçluyum diyeceğim yazardır. Tayyarenin eli kolu buraya biraz zor uzanır.
her sabah bir doz seri beğenilerini almazsam işlerim yerinde gitmez yazarıdır. kimseye bulaşmadan saygılıca sözlükte bildiği konularda yazan samimi yazar.
bomboş bir yazardır. yani söylenen bu ama karşı argümana bakar mısın "tuttuğu partinin genel başkanı" ben çomar değilim ki buradan kaybediliyor zaten çomarlar takım tutar gibi parti tutar..

sen yıllarca pkk ile ihanet süreci yürütülmesine ses çıkarma yıllarca şimdi terörist denilen adamlar ile aynı yatakta yat sonra gibson bomboş bor onsooon de..

nickler ruhun aynası oluyor bazen işte bir gecede cahil kalıverirsin öyle. gerçi karmada vermiş bu sefer asgari ücretli diyor birde makarna sever yazsa tam olacakmış *
Nasıl bir laikçi finoysa öcalan başmüzakerecidir diyen adamları eleştiriyor. Memleket finodan geçilmese keşke...
pkklılarla megri çekenlere, apo yaşatmayı seçti diyenlere, onlar şehit değil kelle diyenlere, maluma hocaefendi diyenlere, cemaatleri yükseltenlere, müslümanım deyip bakara makara diyenlere, müslümanım deyip ölüye hakaret edenlere, ananı da al git lanı şakşaklayanlara kapak olmuştur.
zeki adamdır.
sanırım koyu bir akpli.
Sabah vakti seri artı oy bırakmıştır.

Kendisine teşekkür ediyorum.

Saygılar sunuyorum azizim...
fişlendik galiba.
lanet olsun dostum ben hemen buradan gidiyorum diyerek topuklama sebebi oluşturur.
görsel
iyi maaşı olan kişidir.
(bkz: vay amk dedirten durumlar)
mitçi denilerek özet olarak şahsıma "ayakta uyur" göndermesi yapılmış olan söylemdir. kırıldım arkadaşlar. millet vekili falanda deyinde adım iyice "uykucu" pandaya çıksın bari..

fişleme mevzusu ise tamamen gerçek dışıdır. altı üstü 450-500 tanenizi siber suçlara bildirdim. bu kadarcık şey fişleme sayılır mı..

görsel
sözlüğün mythi olmuştur.
bizim gibson'a mit ajanı diyenin mit ajanı çıkması durumu ile neticelenir.

hacı, bu ay raporu gönderdik mi?

kendini böyle deşifre etmeyeydin iyi idi.

şimdi yeni nick alacan. bir sürü entry mentry girecen.

ha bu arada nasıl maaşlar iyi mi?
Mel mel bakmasindan anlamaliydik...