(bkz: topuzcuk)
eline sağlık dediğim futbolcu.

var mı lan öyle hakaret edip kaçmak,helal olsum mehmet reyiz.
açıkçası yanlış yapmıştır.

vereceksin o terbiyesizi hakaret suçundan kolluk kuvvetlerine. ne hali varsa görsün. boşuna elini kirletmiş.
kesinlikle doğru yapmıştır kangal mehmet. ulan şerefsiz sen yargıtay mısın danıştay mısın? koskoca fenerbahçe camiasına bu sıfatı yakıştırmak ne demek. uefa bile anladı olayın tezgahtan ibaret olduğunu da bizi kendi liglerine kabul etti. bir de bazı mallar çıkmış o yaştaki çocukmuş daha bilmezmiş tü kakaymış. ulan koskoca eşeoğlu eşek var orda. 19 yaşında çocuk mu olur aq. bunun yaşındaki insanlar aile babası oluyor. bu provokatörün anca beyin yaşı çocuktur.

bir de kutsal mekanda yapıyorsa bunu verecen talibana, falakaya yatırsınlar bu hıyarı. utanmadan bırakın bu şikecileri demiş ulan dingil sen kim oluyon da millete emir veriyorsun? hamsi katliamı yapmıyoruz diye iyice azdı bu trabzonlular. bazı taş kafalar içlerinden diyordur fenerbahçe trabzona nasıl gelecek. siz merak etmeyin yavrum. biz dalarız o stada 3 ün 1 ini de veririz elinize gömeriz sizi çimlerinize.
geçen hafta galatasaraylı olan ben ve beşiktaşlı olan iki arkadaşımla fenerbahçe'nin topuk yaylasındaki son akşam idmanını izlemeye gitmiştik fantezi olsun diye. buradaki çift kale maçta mehmet topuz kayarak ayağından top almaya çalışan özer hurmacıya yerde iken tekme atmış, ayağa kalkarken de tokadı geçirmişti. özer ise hiç tepki vermemişti ancak acayip bozulmuştu, orada idmanı izleyen taraftarlar da topuz'a tepki göstermişti. demem odur ki topuz kendisine karşılık veren biri olmadıkça kızdığı anda tokadı basmaya devam edecek. ama dikkat etmeli herkes aynı olmayabilir.
cuma namazı saat 12'den sonraki bir vakte denk geldiği için beyni stand by moduna geçen hamsiye haddini bildirmiştir.
kaşıntısı gelmiş bi elemanı kaşımış futbolcu. bunu tokat atmayarak yapsa çok daha iyi olurdu tabii.
başlık altına yazdığım entry modlar tarafından silinen futbolcu.
evet, fenerbahçeli herkes burda.
Fenerdeki 2. zafer biryol vakasıdır. O da silinip gitmektedir.
bu adama silinen diyenleri de gördük ya. vay anasını. hele bu adamla zafer biryolu bir tutmak. ondan sonra niye küfür ediyorsun? hadi la ordan.
Son maçta gözlemlediğim kadarıyla yobo'dan sonra kuyt'la da kanka olan, takımın neşesi.
Tokatçıdır. acımaz...
kayserisporda oynadığı oyunla göz doldurmuş sonrasında 3 büyüklerin trasfer listesine girmiş kayserinin ve bilumum küçük takımların en iyi oyuncularını satma politikası sonucu şampiyonluğunun hayale dönüşmesinde en önemli etken olmuş oyuncu
eksilemeden önce düşünün hasan ali gökhan ünal mehmet topuz ali turan abdullah durak ve gerekli yerlere güzel takviyeler yapılması halinde şampiyon olabilecek bir kayserispor tabi daha sonra elde para edecek adam kalmamasıda üzücü.
acilen futbolu bırakması gereken şahıs.
akp'lidir. belli ki özel kontenjanla girmiş bizim takıma. *
daha önceden de belirtildiği gibi, her maç ilk 11 de yer bulmasının sebebini ben de bitakım taşaklı torpillere bağlıyorum. aksi taktirde imkansız bir olay.

moruk adam bildiğin pas yapamıyor, havadan gelen topu kontrol edemiyor var mı lan böyle bir şey.
otobüste arkadaşlarını eğlendiren bir tip.
mehmet topal ile ikisi fenerbahçe ortasahasında uyum sağlayan iki futbolcudur. fakat teknik anlamda bir uyum değildir tabiki, sadece isimleri uyumludur.
kendisinden fairplay e uygun bir davranış beklemek hayalcilik.
beşiktaş formasını sırtına geçirip fotoğraf çektirip " beşiktaş'dan başka takımda forma giymem " dedikten çok kısa süre sonra fenerbahçe'ye imza atan futbolcu.
Dünkü maçta 'kanattan ziyade orta sahada oynarsam mutlu sonla biten maçlar izleyeceğinizi garanti ederim babolar' diyen bir futbol oynamıştır.
'Zaten kayserisporda da ben sağ kanatta değil , orta sahada oynarken yıldız futbolcu oldum , benim orta sahadaki futboluma 9 milyon euro verdiniz babolar' diyecek futbolcudur.
kendini kahraman zanneden futbolcu. yahu gökhan gönül'e yazık lan.
overrated topçu. topçu derken bomba anlamında. çünkü topu görünce bomba gibi bakıyor topa.

adam yıllar önce transfer olurken yaratılan kaosla kendini iyi futbolcu diye yedirdi. kendisine ve menajerlerine helal olsun.
stoch varken bu kazma neden aykut ah aykut...