bugün

işçi partisi genel başkan yardımcısı avukat.
rizeli ve cengiz holding'in yönetim kurulu başkanıdır.
saygıdeğer "işveren", sizi büyük bir ilgiyle izliyoruz. tam bir halk adamısınız, valideniz ise bu "millet"in en önde giden ferdidir.
Küreden bakır çıkaran adam. Havaalanıni da o yapacakmis. Hatta Ilgaz dağını delecekmis köstebekle.
Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı.
(img:#830176)
(img:#979486)
adına şiirler şarkılar yazılmıştır.
seydişehirli bir şabalaktır..
(img:#1483349)
en sevdiğim eniştemdir. işi rast gitsin.
ortaokul sosyal bilgiler öğretmenimdir. gelene tokat, gidene tekme gibi bir tarzı vardı. hiç nasibimi almadım ama iyi tırsardık adamdan.
(bkz: lightsaber)’ın dayısıdır..

işini bilir, şark kurnazıdır..
bizim milletimiz için makbul iş adamıdır..

kendisini destekliyorum..
millet vekili olmayı hak eden şahıs.
bakan olur inşallah.
hayırsever bir iş adamıdır..

ülkesini ilerletmek için de canla başla çalışmaktadır..
galatasaray başkanı mustafa cengiz'in ister istemez akla getirdiği müteahhit.
" allah büyük memed erfendi ! " dedirten herif.
inşaat ya Resulallah diyenlerden.
Gitti para.
Başkan gibi başkandır.
Gerektiğinde, gerektiği kişilere ayar vermesiyle tanınır.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa'yla son aylarda Doğu Akdeniz ve Libya'da yaşanan gerilime değinerek "Nasıl Fransa'da Türk markalı mal satın almayın deniyorsa ben de şimdi milletime sesleniyorum. Sakın Fransız markalarını satın almayın" dedi.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-54693292

Dassault’un 47 milyon dolarlık özel jetini Türkiye’den ilk sipariş eden isim Mehmet Cengiz oldu, jet istanbul’dan New York’a direkt uçabiliyor .

şimdi , marka başka , uçak başka , fransız var , fransızcık
var ....
görsel
imara yıllardır açık ve yıllardır inşaat yapılan bölgelere inşaat yaptığında bile tepki sadece bu adama geliyor. koruduğumdan değil ama e daha önce neredeydiniz o alanlar villalarla dolarken? niye tek tepki cengiz'e?
Boyu posu devrilsin diyeceğim ama o da yok ki.
Tanju Özcan: "Mehmet Cengiz '3 milyar bağışladım' diyor. Gerçekten bağışlayacak mı, milletvekilleri bunu araştırmalı? Gerçekten bağışlasa bile bu rakamı, ben hakkımı yine helal etmiyorum" #ortakyayın
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar