bugün

cemaatevlerinde aldığı amerikan arapçası ve türkçe karışımı nedeniyle çok fazla imla hatası mevcuttur.
mehmet berk

istanbul cumhuriyet savcısı 38203

38+20+3=61

bunu da koy iddanameye... sayın savcım...
acilen bir açıklama yaparak zeki mazlum'un telefonda söylediği ve savcılıktaki ifadesinde yer alan "trabzonlu iş adamları ve akp trabzon il teşkilatı trabzon şampiyon olsun diye 5 milyon dolar bile verir" laflarından akp teşkilatını neden çıkarttığını ve sadece iş adamları kısmını iddianameye eklediğini inandırıcı bir dille anlatması gerekiyor...
şike davasının savcısı. enteresan bir şekilde gelişmeleri izliyoruz.
--spoiler--
hakimler ve savcılar yüksek kurulu (hsyk) 3’üncü dairesi, şike savcısı mehmet berk hakkında şike iddianamesinde dava dışı telefon kayıtlarının imha edilmediği iddiasıyla inceleme yapılmasına vize verdi.
--spoiler--

bir bir tüm hukuksuzluklar ortaya çıkıyor.
kritik davaların kritik savısıdır kendisi.
bugün aziz yıldırım'ın avukatları tarafından hukuk dersi verilen savcı.
http://www.gunes.com/2012...cisi_nerede_duruyor_.html

rıza zelyut isimli yazarın 21/02/2012 de kaleme aldığı şu (üstteki link) yazıda yaptığı bariz hata "kabak" gibi ortaya çıkan adli insan.
not: mahmut özgener nerede?
merak konusu bir soru. tek soru tek cevap. bu kadar açık ve net!!!!!!

diğer muhtemel yanlışları bugün başkan ve avukatları ortaya koydu zaten.
bir savcı.
aziz yıldırım'ın savunmasında sorduğu sorunun yanıtını er ya da geç verecek adam.
not: sondan ikinci sayfanın sondan ikinci paragrafı!
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/Baskan-Savunma.pdf
hikaye yazarı.
ben bu adamın amacını anlayamadım. anlayan varsa açıklasın.
kafası güzel arkadaş. hukukla adaletle uzaktan yakından alakası yoktur. hazırladığı saçma sapan iddaanameyi bugün aziz yıldırım için 39 yıl ceza isteyerek savunma gafletinde bulunmuştur. tamam anladık berkçim savcılık makamı elindeki kanıtlarla suçlama yapmak için vardır ama elin bu kadar kötüyken 39 yıl istemene kargalar bile güler.
(bkz: piyon)
akp'nin keskin kılıcı.
t*ş*klarıyla birlikte havalara kaldırılması gereken savcı. türk adaletinin yüz akı. tff'nin yapamadığını yapacak cesur yürek. türk futbolu senin kıymetini 20 yıl sonra anlayacak, biz şimdiden başladık.
sanılanın aksine, esas hakkında mütalaayı hazırlamayan savcı.
aziz yıldırım kendisini bir daha ki duruşmada salonda görmek istiyorum dedikten sonra tüm özel yetkileri alınmış ve küçükçekmece başsavcı vekilliğine atanmıştır. görevini yaptı ve aziz yıldırım'ın karşısına çıkamadan tam zamanında köşeye atıldı...
an itibariyle cumhuriyet savcılığından k.çekmece başsavcı vekilliğine atanarak fenerbahçe lobisi tarafından alaşağı edilmiş savcı. cemaatmiş. peh!
fenevli vatandaşların yeni hedefi.

cemaatin, yani abd'nin adamı(!). bulaşmayın bence.
sanat eseri gibi iddianame hazırlamıştı ama elinde patladı senaryo.

hadi bakalım komediyi izlemeye devam ediyoruz.
son 5 maçın sonucunu bilen savcıdır. acaba özel yetkilerini de kaybedeceğini biliyor muydu? görevini tamamladı. mission completed yaptı.
Adaletin bekçilerine ne oldu? Cornu istifa etti. Lütfi yok. Helvacı yok. MAA yok. Mehmet Berk yok.. Sanat eseri soruşturmanın sonucu..
terfi etmistir.
(bkz: mehmet berk in özel yetkilerinin alınması)
akp tarafından kullanılıp, miyadını doldurunca kafa izni sayılabilecek bi makama kaydırılmış savcıdır. bilmem kaç aydır, gazete köşelerinde, tv programlarında, zaten git gide tırmanmış olan futbol fanatizmini, keskin bir nefrete ve düşmanlığa dönüştüren, toplumsal bazda en büyük nüfuslu infiali yaratan şike davasının baş piyonudur. taraftarlık dilini bi kenara bırakıyorum. aziz yıldırımın avukatı da değilim. ama bu ülke bir gün gerçekleri görecektir. balyoz, ergenekon vb bütün çıkmaz sokak davaları, sayın başbakanın ülkeye armağan ettiği dipsiz kuyu davalarıdır. henüz suçu bile netleşmeden, aylarını yıllarını hapisanede geçiren fikir adamları, siyasetçiler, askerler, devlet ve spor adamlarının vebalini ödeyecekleri bi merci oluşacaktır mutlaka. gün olur devran döner.
ulan ne güzel konuşuyorum, kendimi de şirin gösteriyorum mantığıyla ertuğrul özkök'e röportaj vermiş olan şike savcısı. ama hani konuştukça batarsın ya bazen hah işte kendisinin bizzat titanik'e bağladığı röportaj olmuş resmen.

--spoiler--
"Ben Balyoz davasında da çalıştım. Şike davasını açtığımız zaman, bunun da Balyoz gibi 3-4 ay konuşulup biteceğini sandık. Ama yanılmışız. "
--spoiler--

yani diyor ki millet nasıl olsa balık hafızalı, daha önceki olaylarda da aynısı yaptık iki gündem değişti unutuldu gitti. yine geçirir gideriz sanmıştık ama yemediler.

--spoiler--
"Cemaatin Fenerbahçe'yi ele geçirmek gibi bir arzusu olsa, bizim cemaatle ilişkimiz olsa, sadece bazı yöneticileri almakla yetinir miydik? Ali Koç'u almaz mıydık? Murat Özaydınlı'yı almaz mıydık?"
--spoiler--

he ya zaten kafanıza göre istediklerinizi alıyorsunuz suç şüphesi falan olması gerekliliği hak getire, olmasına da gerek yok size göre. kafaya esse Ali Koç'u falan da alırdınız tabi pazardan armut satın alıyorsun ya. zaten hukuk devleti değil muz cumhuriyeti aq. sıkıldıkça dışardan adam topluyorlar sorgulamaya.

--spoiler--
"Bu davada çalışan çok sayıda insan var. Aramızda Alevi arkadaşlarımız, ateist arkadaşlarımız var. Bize hiç böyle bir müdahale olmadı."
--spoiler--

oha çüş demek istiyorum böyle bir yoruma. ulan açık açık biz önümüze geleni fişliyoruz al sana ateisti al sana alevisi kimin ne olduğu biliniyor cemaat tarafından. çat çat da söylenmez arkadaş bu böyle.

özel yetkili mahkemelerin neden adaletin katilleri olduğunu somut bir şekilde gösteren röportaj olmuştur.
güncel Önemli Başlıklar