bugün

an itibariyle fenerbahçe başkanlığı için adaylığını açıklamıştır. Başkan olması imkansızın ötesinde gözükmektedir.
bekliyorduk, kazanma ihtimali %50'dir.
inşallah olur da fenerbahçe de kurumsallaşma işleri hızlanır.
beklenen gelişme.
aziz yıldırım ile büyük hesaplaşma yaşanacak.
beklenen bir gelişmeydi hayırlısı olsun diyelim ben kazanacağını düşünmüyorum aziz yıldırım aday olursa tabi aziz yıldırım aday olmazsa kazanır gibime geliyor.
Umarim olur , boylelikle soyunma odasina inmeyen ve isi profesyonellere birakan bir baskan'a sahip oluruz. Voleybol subesinde oldugu gibi.
aziz yıldırım'dan daha kötü bir fenerbahçe görme ihtimalimiz olabilir.
sevmiyorum kendisini. aziz'i de sevmiyorum. saadettin saran ya da ali koç benim kafamdaki başkan tipleri.

neden ?
daha sportif görünüşlü, daha genç ve dinamik görüntüleri var saadettin saran ve ali koç'un.

aziz yıldırım büyük bir başkan ancak kendisini kaybediyor ve faşizan bir yönetim sergiliyor. mehmet ali aydınlar ise pek bir başkanlık vasfı taşımıyor bence. hani birine bakınca bir karizması olur. lider görüntüsü yok m.ali aydınlar'ın.

umarım o olmaz.
ne başkanlığına aday olduğu sorusunu akıllara getirir... Kuş sevenler derneği başkanlığı felan mı ?
aydınlar her ne kadar fenerbahçe başkanlığına yakışacak bir isim olsa da, aday olmasının tek nedeni federasyon başkanlığı sırasındaki şike sürecinde fenerbahçe yönetimiyle arasındaki yaşadıklarıdır. bu yüzden kongre üyeleri kendisine şans vermeyecektir.
kesinlikle kazanmamasi lazım. Aziz başkanla devam.
Not: GALATASARAYLIYIM..
eski tff başkanının fenerbahçe başkanlığına aday olması ve ses çıkartılmaması türkiye'nin ne kadar boktan bir yer olduğunu gösteriyor.
(bkz: ilimizdi yitirli dilil yık)

ve fb başkanlığı adaylığı.

hll spr dvm.
şike kanununu mehmet ali aydınlar' ın çıkardığını sanan taraftar güruhuna sahip bir takıma başkan olmaya çalışan kişimsi yaratık.

ulan adam resmen "fb' yi küme düşüren federasyon başkanı olmak istemediğim için istifa ettim" dedi. siz hala bu adama sallıyorsunuz.

azizden farkı yoktur gözümde.
biri hak yemiştir,
diğeri hak yiyeni kurtarmaya çalışmıştır. net!