bugün

geleceğin yazarı, bugünün çaylağı. nicki ilginç olan kişilik.

(bkz: hoşgeldiniz)
altıncı nesil yazar adayı.
altıncı nesil bir yazar. hoş gelmiş. *
Nicki benimkine benzeyen bir yazar abimiz( yemin ederim çalmadım tamamen raslantı )
bugün yazdığım bir entry aracılığıyla tanıştığım yazar. cevap veren, verirken hakaret etmeyen yazarlardandır, hoşgelmiştir...
karınca ile çaresizliği konusunda diyalog yaşayacak fabl hikayelerine konu olacaktır.böcek olarak ömrü bir ay olup,bu süre içinde karşı cinsi tanıyacak,kendine aşık edecek,çiftleşip nesebini devam edecektir.oysa karınca bu teferruatları görmezlikten gelerek,ağustos böceğine yardım etmeyecek,düşene bi de o vuracaktır.

bu tür bir işkenceyi yapan karıncanın, siyonist karakterli olduğu izahtan varestedir.
an itibariyle 400 entry'si 40 başlığı bulunan ilginç kişi. *
an itibariyle bugün 18, bu hafta 28 entry'si bulunan kendinden tırsan canlı. *
nesildaş yazar. 'mi' dalgınlığıma gelmiş gözüm ya. *
(bkz: bayatlamış yalanlar)
(#5604097)
(bkz: #5997349) bütün komşuları erkenden sahura kaldırmama sebep olmuş şahıs, hacım ne güldüm ama ya, eline sağlık...
hizmette sınır yok mottosuyla hareket eden komik yazar kişisi. güldüm ben, okuyun siz de gülün, geç saatte iyi gidiyor.
(bkz: #6076338) entry si ile takdir ettiğim yazar.
okul öncesi öğretmelik okuyup türkiye'nin kanayan yarasına -eğitim sorunu- pandik atacak, tütün basacak, kapatacak 6. nesil yazar arkadaşımız.

kendisine şimdiden başarılar diliyorum. yolu açık olsun..
(bkz: megolaman ağustos böceği)
hoş sohbet, espri anlayışı kuvvetli ve şükela entrylere sahip bir adet yazar. bana sinema sözü var unuttum sanmasın. *
facebook dünyasına hızlı bir dönüş yapmış yazarıdır.

(bkz: yavaş gel saçın başın dağılmasın)
beni ekmiş yazardır. bunun acısı çok fena çıkar ama haberi olsun.

hani yardım edicektin lan bana zalım.
naber fakir? yazarı.
güzel bir tespit yapmış yazar kişisi, zaten facebook gibi meretler çıktı çıkalı herkes kişilik bozukluğunu daha bi belli eder oldu.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#11352124)
kızmış, kız-mış.

oğlum, hocam falan derken... ne bulaşırsın hemşire bilmem ki.
doğum günümü kutlama nezaketini gösteren kibar ve düşünceli yazar.*
ilginç istekleri olan güzel yazar *
ileride onunla evleneceğim, onunla birlikte birlikte her yeri gezeceğiz, geceleri gözlem yapacağız, atölyemizde kilden küçük heykeller yapacağız, heykel yaparken i wanna hold your hand dinleyeceğiz. dünyanın en tatlı insanı, biricik sevgilim * seni seviyorum.
hayat felsefesi ye iç sıç olan agustos böceğinin yaşam felsefesi.