bugün

taze yayınlanmış ankettir.

parti;

görsel

aday;

görsel

eğitim;

görsel

yaş;

görsel
MHP'nin yüzde 5'lerde olmasına şaşırdığım, daha da dibe vurmasını dilediğim ve TAMAM dediğim anket..
bence de tamam.
Hdp mecliste.anketten tamam çıkmış.
bir kişi de kim lan bu mediar diye araştırmamış.
nisan ayının son haftasında ortaya çıkmış bir kaç haberde adı geçiyor.
öncesi yok.
bu şirketin verdiği sonuçlar türk basının vurdugu dibi belgeler ancak. başka hiçbir şeyi değil.
bakınız kardeşim listeye. var mı böyle bir şirket?
https://m.timeturk.com/ha...rketi-kime-ait/haber-3433
karlı bir işe benziyor iki sikimlik istatistiki analizle ben de iş kolu olarak kendime eklemek istiyorum..

son 16 senede en az hangi firma yanılmışsa ona bakalım arkaaşlar..

akape 2002’ye dönmüş görünüyor..

lan ne %37 imiş be arkadaş ya..

hiç sanmıyorum ki dünya tarihinde bugüne kadar varlığını sürdürebilip de bu kadar salak bir millet var olmuş olsun..

bu alanda tekizdir..
31-45 yaş arasındaki dağılımdan anladığım kadarıyla anket yapanlar o yaş aralıklarındakini genel itibariyle devlet memurları yani tayyip hükümeti sayesinde atananları seçmişler ankete özellikle. komik ama diğer oranlar benim tahminlerime yakın.
Bence en dogru anketlerden.

Yandas sirketin anketi olmadığı ve tamamen tarafsiz oldugu bellidir.
ince işin içine girmese yada akşener ozaman tayyibi devirecez.akşener seçime katacaklar mecbur oylar dağılsın diye.
zatem bu anketten birşey anlarsanız seçimler bir oyundur.herşeyi önceden planlayıp uyguluyorlar ve algı yaratıyorlar.sanmayın hepimiz gizliyiz oylar gizli vs babannenin südyen numarasına kadar biliyorlar.neyse sizce şu mantıklı mı bir ülkenin başına gidip bir parti kuran adamı hemen geçirecekler.tabikide hayır.tüm partiler aslında birlik içersinde amaçları şuan tayyibi başta tutmak gibi zamanla bu değişebilir.bunu sizlerin tabiriyle üst akıllar planlıyor.yani gücü dünyadaki herşeye yetebilecek insan grubu.dünya düzeni planlı olarak işliyor.savaşlar, ekonomik krizler,barış ve hatta refah seviyesi.neyse bir zamanlar izlediğim bir itiraf anlatacam CHP genel başkanı ve MHP genel başkanı Amerika'ya gidip biz Tayyip beyi başkan yapmak istiyoruz dediklerini itiraf etti bu heyetle giden bir isim.yalnız gerçekten ismini hatırlamıyorum videonun ama biraz araştırın bulabilirsiniz.peki Osman pamuk oğlunun da buna dağir pek çok söylemi var.seçimle değil planlı olarak cumhur başkanı olunuyor vs diye. Osman pamuk oğlununda bu konu hakkındaki konuşmalarını izleyebilirsiniz.siyaset tamamen yalandır.organize olmuş bir grup insan organize olmamış toplumları yönetiyor dünya düzeni bu şekilde.2000 sene önce de bu şekildeydi şimdi de bu şekilde sadece sistemler değişti.
yeni seçim sistemi ve insanların karar belirtmedeki çekinliği tüm anketleri geçersiz kılıyor, hiç bakmaya değmez.