bugün

akp milletvekillerine 4.5 yıldır vatana hayırlı bir tek iş yapmadıkları için söylenebilecek en yerinde sözdür.

Şimdi kimisi diyecek sözlük üzerinden siyaset yapıyor kimisi diyecek akp yi karalıyor. Hayır hiç birini yapmıyorum ama aynı zamanda her ikisinide yapıyorum.* * *

Siyaset yapmıyorum çünkü bu bir gerçek. 380 milletvekili çıkarmış bir parti eğer bu ülkeye 2 tane bina dikmekten başka ve kendi döneminden önce yapımına başlanmış binlerce yapı ve tesisin yada hizmet binasının kurdelesni kesmekten başka bir iş yapmamışsa söylerim bunu. Siyaset yapıyorum çünkü siyaset yapmıyorum demekte kimine göre bir siyasettir bunuda kabul ettim gitti.*

Bu ülkeye hiç çivi çakmayan iktidarlarda gördük. Görmedik desek yala olur. ama şunuda unutmayın bu hükümet çakılmış çiviyide söktü. Nasıl mı? bu ülkenin milli güvenlik açığını arttırdı yerine oturmuş bir çok sosyal yapıyı dejenere etti, devlete güveni azalttı, demokrasiyi ve hukuku hiçe saydı. kadrolaşmada çığır açarak mahkeme kararı ile görevine iade edilmiş şerefli devlet memurlarını sürgüne yolladı yine kendi memuru ile yasalara ve hukuka aykırı davranarak sosyal düzeni bozarak millete rağmen iş yapmaya çalıştı.Politikaya dediğim dedik çaldığım düdük matığını getirdi. millet çin değil cemaati için üleması için yattı.

Aslında bakıyorumda çok iş yapmışlar ama açıklamamda da belirttiğim gibi önemli olan kötü iş değil vatana hayırlı iş yapmaktır. Onuda başaramadılar bu da yatmış olmak demektir.

Sonuç olarak meclis yan gelip yatma yeri değildir.