bugün

Ikiside feci mide bulantisi ve karin agrisi yapiyor.
Bi daha asla yemeyecegim.
Gidip doner manti kebap yiyin daha faydali bunlari yiceginize.
emparyalist ve kapitalist ülkelerin en kralı olan abd'nin %50 den fazlasının fastfood tüketimi yüzünden obez olduğunun farkında olmayanların var olduğunu ortaya koyan versus. ikisi de kaybeder miğdemi bulandırıyorlar çünkü.
Burger king'in tokatlayacağı versus.
McDonald's'ın zaman ve mekan fark etmeksizin önde olacağı versus.
Burger King'in Köfteburger'i için daha iyi bulurdum ama geçen yediğimde tadı çok kötü gelmişti, soğuk olduğundan mıdır nedir ve farkettim ki bir süredir Burger yemiyorum canım sürekli McDonalds'ın Big Mac'ini çekiyor ve son yediğim Burger King'den sonra McDonalds'ın daha iyi olduğunu gördüm, eskiden Burger King daha iyi derdim ama etinin kalitesi vs. kesinlikle McDonalds.
versusa gerek yoktur çünkü yaşadığım yerde hiçbiri yoktur.
Carl’s Junior der çekilirim. Yani ikisi de değil der susarım.
ha bozacıyla şıracı

ha şıracıyla bozacı.

b.king de hijyen problemi fazladır.

hamburger yemeyin, yedirmeyin.
lezzet olarak kesin bir şey diyemem ama hayatımda 1 tane bile temiz burger king görmedim. mc donalds'lar en azından dışarıdan temiz gözüküyor bu nedenle carl's jr. yoksa tercihim her zaman mc donalds olmuştur açık ve net.
Yemek yemek icin hala bu restoranlara giden insanlar var mi gercekten? Kafaniz mi iyi arkadaslar? Ikisi de birbirinden igrenctir. Bu versusu gormezden geliyorum.
ikisi de evlerden ırak.
fast food denildiği zaman akla ilk gelen son derece sağlıklı iki markanın versusu. ben genelde mc'ten yerim.

ama iskender ikisinin de eline verecektir.
ikisi de bildiğin çöp.
Fast Food'la aram pek iyi değil ama restoranlarındaki kendine özgü kokusu, hamburgerlerinin lezzeti ve Coca Cola ürünlerini tercih etmesi sebebiyle tabii ki McDonald's.
ikisini de ögün olarak tabağima koysalar hakaret sayarım.

mc donalds = mide kerhanesi
burger king = bilincalti mide kerhanesi

köşedeki işkembeci, kokarecci bunlardan daha temiz daha sağlıklı ürün yapıyordur emin olun.
mc donalds orjinali gibi.
burger king + ercan burger tokatlar bence.
yeni bi uyanıklık bulmuşlar.

atıyorum menü fiyatı 120 tl demek yerine, kişi başı 60 tl yazıyorlar. sen de kafanda "60 tl de verilir be oğlum" diye sıraya giriyorsun. sıradayken işi çakozlasan da artık geri çıkmak olmuyor ve satın alıyorsun.

yasalar izin veriyorsa bunu yapın tabi ama uzun vadede müşteri kaybettirir.
hemen reklamlarına bakalım. biri diyo "mekdanıs gibisi yok", haşa, biri diyo "ateş seni çağırıyo" tövbe.

bunlar zındık zincirler, şirkiyorlar, bizi de şirktiriyorlar, yemen guzum dimden çıkan.
Burger king in big king xxl menüsü, mc donalds ın bimac double menüsü. ikisinden başka bir şey yemem. Çokta pahalı namussuzlar.
Bu karşılaşmayı popeyes alır bence.
burger king'in hamburgerleri, mcdonald's'ın patatesleri daha lezzetli.
ikisi de çok açken yenince karın ağrıtıyor. Artık ne biçim yağlar kullanıyorlarsa.. tarz değiller.
Eski bir fastfood çalışanı olarak ikiside değil derdim. Sağlık açısından evde yiyin.
Yerli ve milli Burger yapmadığımız sürece bunları yiyemeyiz.
güncel Önemli Başlıklar