bugün

Mc'in patteziyle, burgerin de steak hauzzu ile önde olan karşılaşmadır. He mc'in köfteburgeri de fena değildir.
ikisine de verilen para aynı yere gittiği için hangisinin üstün olduğunun bir önemi yoktur.
eğer bir insan bu karşılaştırmayı yapabiliyorsa damat tadı yok demektir.
belki de çocukluktan gelme bir alışkanlık mcdonalds. burger king çok itici geliyor.
mek donalds da obez yapar börgır da
mek donalds da ''biz çok kuuluz'' diye takılan tiple doludur börgır da
ikisine giden tipler de benden uzak o restorantlara yakın olsun.
ismail usta pide ve lahmacun salonu der ve çekilirim bir köşeye.
Big king xxl king menu alayina gider.
(bkz: aynı bokun yeşili)
burger kingin hamburgeri mc donaldsın patetesiyle 1 - 1 kalacakları sonra burger kingin soslarıyla 2 - 1 kazanacağı kıyaslama.
burger king'in sarımsaklı mayonez + king chicken ile ezeceği karşılaşma.
börgır siker. sosları ve patatesi ile.. ayrıca whopper faktörünü de unutmayalım..
köfte ve soslar bakımından burger king üstün, içecek ve patates de ise McDonald's üstündür. hangisinde sıra daha az ise o tercih edilesidir.
mc donalds'ın patates kızartması güzeldir, burgerin patatesleri nişasta çubuklarından farksızdır.
beleş olan baldan tatlıdır. o yüzden burger king. *
mc donalds ın her türlü alacağı karşılaşmadır.
burgerdan hamburgeri, mcdonaldstan patates kızartmasını, marketten de içeceğinizi aldığınız muhteşem kombinasyonu tutturabilirsiniz.
mc donalds'ın patatesi patatestir, burgerınki ise poliüretan bardakla yarışır.
mc donalds ın hardal sosu kıvamlı ve lezzetlidir, burgerinki ise keçe gibidir.
mc donalds biraz daha pahalıdır burger daha ucuz

not: gel gelelim ikisininde canı cehenneme, katkı maddeli bol kalorili zararlı besinlerdense gider iskenderimi yerim o ayrı.
burger hamburgerde kingdir. kola ve patates için mc donalds
kız arkadaşımın her zaman patateslerinin daha kızarmış olmasından dolayı burger king i seçmesinden dolayı oraya giderdik ama şimdi o yok ve ben ikisinide gitmiyorum anılarım canlanıyor.keşke yanımda olsanda mc donalds ta bile yemeye razıyım.
Mc donalds'in kofte, patates ve soslarda alacagi karsilasmadir.

Arby's patateste acik ara ondedir.
turkiyede kesinlikle mc donnald degildir ama yurt disinda mc alir bu maci acik ve net.
Burgerın o lezzetli sosları varken tartışmaya bile gerek duyulmayan karşılaştırmadır.
(bkz: aynı bokun laciverti).
''donald oğulları vs burgerin kralı'' şeklindedir açılımı.
önceden burger king hayranıydım ama artık franchising olayının bokunu çıkardıkları için kalite iyice yerlerde tek yenilebilecek hamburgeri var o da steakhouse ,gerisini kaldır at

mc donald's ise kalitesini hala iyi durumda tutar,çünkü mc donald's franchising konusunda daha hassastır adım başına mc donald's açmazlar, hamburgerleri ,patatesleri hep iyidir,forever mc donald's!
güncel Önemli Başlıklar