bugün

oklahoma şehri mc donald's et fabrikası dondurucularında insan eti bulundu. fbı ajanı bunun insan eti olmakla kalmayıp çocuk eti olduğunu söyledi.

(http://dailybuzzlive.com/...d-mcdonalds-meat-factory/)
(bkz: helak olalım da bitsin lan)
Tadi nasil acaba yiyenlerin bi yorumunu alsak.
(bkz: hannibal bunu beğendi)
ahir zaman insanının sonu helak olan diğer kavimlerden daha beter olacak.
Her sene mc donald's da bulunan ve manşetlere taşınan kaoslardan biridir. Ulan her sene aynı haber olmaz ki. Seneye mumya eti falan çıkar. Ayık olun.

- ben human mac menu yanına human rings alabilir miyim?
- Büyük seçim olsun mu?
- yat, yat, yat, polis, yat..
neyse ki fakirligimden tavuk eti yiyodum hep.
Hayatında hiç mc Donald s a gitmediği için çocuk katli gibi bir durum söz konusu ise bir yazarın ilgilenmediği konu.

Valla ilginçsiniz.
(bkz: true detective)
yok at eti türkiyede bulunmamış, yok o çocuğun eti türkiyede değilmiş...

geçiniz efendim bunları. malum firmaların şirket politikalarının bir nişanesi olan bu olaylar onlardan yememek için yeter de artar bile.

hayır bu emperyalistler milletin kanını emiyor delilirdi, meğersem çocukların etini de halka yediriyorlarmış.
ben hep burger king yediğim için beni etkilemeyen olay.
arapmıymış ?

eyvaaahhh !
gidenler düşünsün.
kapısından içeri adım atarsam ayağım felç olsun.
[quote] burger king'in irlanda'da bulunan at etlerinin türkiye'de bulunduğunu sananlar gibi bununda türkiye'de bulunduğunu sanıp mc yemeyi bırakanlar olacaktır.
[/quote]

Mesele hangi ülkede ne satılıp ne kesildiği değildir. Mesele ne satıyorum deyip içerisinden ne çıktığıdır. Bu sözlükte bile Amerika'ya gitmiş birilerinin yeme ihtimalinin olduğu durumdur.

Dünya yansın ben saçımı tarayayım dediğimiz gün bizim harap olma yolunda bir adım daha yaklaştığımız gündür. Bananecilik kadar bencil bir durum asla düşünülemez. Kim bilebilir belki senin ülkende de yapılıyor aynı dümen.

Bu itham çok ciddi olup bu firmanın tamamen kapanmasına kadar gider ben buraya yazıyorum.