bugün

atalarının maymun olduğunu düşünebilecek kadar evrimleşmiş ateisttir.
Atalarının kız kardeşini şiken insanlar olduğuna inanan tiptir. Dağların arkadasındaki görünmez adamla konuşur hayvan kurban ederler ama evrim teorisini aÇıp okumazlar.
(bkz: evrimi imamdan öğrenen mümin)
"maymunsun" dediğinizde hakaret davası açacak kadar da geçmişini hiçe sayar ki bu itibarla kaale almamak lazım. bir insan hangi akılla yada akılsızlıkla maymundan geldiğine inanır lan. bu kadar ciddiğyetsizlik görmedim.
Şaşırtıcı olan şey inanç kavramı ile ateistin yan yana gelmesidir. Ateistler inanmamaya memur, inançsızlar zümresidir.
evrimi camide dinlediği vaazlardan öğrenen şaklaban beyanıdır.
geri zekalının tekidir. erkek dediğin topraktan gelir, kadını da o erkeğin kaburgasından. bu ne gaddar mantıklı işte. neymiş efem hayvandan gelirmiymiş. gülüyorum bu salaklara. evet.
Maymundan geldiğini sanıp araştırınca, maymunlarla bir ortak atamazın olduğunu, bu zinciri takip ederek sonunda ilk canlı varlıklara rastlayan ateisttir.
darwinin güzel bir fıkrasına inanmıs olan zavallı ateisttir. yazık darwin yüzünden cehennemde sonsuz zulm onu bekliyor. ateşi bol olsun. evet.
1. si maymun bizim ortak atamız. kuzenimiz yani

2.si maymundan gelmek bile; adem ve onun kaburga kemiğinden yaratılmış havva'nın ensest çocukları olmamızdan daha mantıklı.

ulan yılan. nerden çıktın... ne güzel cennette yaşıyorduk hepimiz.

amk yılanı!
dostum inanmak demişsin ama bizim dilimizde inanmak diye bir kelime yok.

bilimsel olanı kabul ederiz sadece.

ayrıca maymundan değil ondan daha gelişkin olmayan primattan geldik.

ademin ensest çocukları bunu anlamaz.
ademden geldiğini sanan teistten daha iyidir.
komedi filmlerinden daha komiktir. bilimsel diye zırvaladıkları şey masaldır. uyumaktadırlar.
allah cc tan gelip,allah a döneceğine inanmadıktan sonra,kimden geldiğine inanırsa inansın.
Ademin çoğalması Allah ın ruhastı ile bir kerelıgınedır. Biz enseslıgı ana baba sıyla yaşayan hayvanlardan gelmedik. Ayrıca eski komünist rusyada ateistlerın ensestınden de haberi yok bu ergenin.
maymun anasından gelenlerin iddiası
maymunla ateistin işi olmaz ama ördeğe tecavüz eden dinci için bişey diyemiyiciim

hiç bir dinin bayramı olmayan, sadece yurdum barzosunun içip s*çmak için fırsat
bildiği yılbaşını da ateistlerin bayramı zannediyor bu dinci takımı.

http://www.youtubeizlet.c...den-tutuklandi-76914.html
öyle bir ateist yoktur. insan maymundan gelmedi. Maymunla ortak bir ata ırktan geldi.
tipim itibarı ile..
sahsen beni maymundan geldigine ikna etmis ateisttir.
Bence domuzdan geliyorlar. Maymunların bi suçu yok.
Evrim ateistler in ınancsızlıktan dolayı sarıldıkları teoridir. Teori yahu teori. Denize düşen yılana sarılmış. bütün bu nizam ve intizam ın sanatcısız var olduğuna mi inanmak akıl işi yoksa hammaddesi de dahil kendiliğinden olduğuna mi inanmak daha akıl işi.
darwin yalancısına inanıp öbür dünyada azap çekecek olan ateisttir. evet.
Bırakın kendilerini ne hissediyorlarsa o olsunlar, azap çekerken zaten maymuna dönecekler kendileri.
maymun kadar kafası yoktur. evet.
Aslında inanmaz bu inaç meselesi değildir bir kabuldür.