bugün

maymun değil de stephen hawking ten geliyorum ben.. öyle o derecede felç geçirmiş olan biri daha var mı?
Keşke evrimin varlığını veya yokluğunu tartışacağımıza detaylarını tartışsak.
maymundan gelmiş hehehe diyen müslümanın iddaasıdır. aslında ateizm maymundan geldik demez maymunla aynı ortak atadan geldik der.
allaha bak, kendisi yaratıyor, sonra yaratılanı yaratandan ötürü sevin diyor..

sonra kendi yarattığına aşağılık diyor..

sonra tekrar allah oluyor, kudretli ve sonsuz iyilik sahibi oluyor.. her yaratık onun yeryüzündeki tezahürü oluyor..

sonra dönüp geliyor yine yaratılanı yaratandan ötürü sev diyor..

sonra dönüp dolaşıyor yarattığına aşağılık fln diyor..

neyse yani.. neye inanırsan inan ama yani kendi aşağılık varoluşunu başkalarına yansıtma be birader..

ya keşke aşağılık tren deyip yoluna çıkıp yumruk atıp treni iman gücüyle öldürmeye çalışsanız hepiniz..
Ateisti bilmem de böyle bir yazar var.

(bkz: Maymundan geldim haberler iyi)

Edit: silik olmuş.
inanç değildir. eldeki araştırılmış veriler doğrultusunda elde edilen bilgidir. götten uydurma masallara inanmak kadar aptalca değildir.
birisi maymundan geldiğine inanır ama insanlık yapar,
diğeri Allah'ın yarattığına inanır ama insanlık nasibini almamıştır..

veya tam tersi...

sonuç olarak nereden geldiğin önemli değil, niçin burda olduğun önemli...

insan ol...
görsel
Darwin'in kuramıyla ilgili en büyük yanlış anlaşılma şüphesiz ki insanların maymunlardan evrildiği düşüncesidir. Üstelik konuyu bu şekilde anlayan insanların sıklıkla şu cümleyi kurduğuna şahit olmuşuzdur: "Eğer insanlar maymunlardan evrildiyse, neden hâlâ maymunlar var?"
insan taklidi yapmaya çalışan maymunlar dır .

anaları babaları dedeleri nineleride maymun muş . öyle diyorlar kendileri .

bari aslan filan deseydiler . asalet bakımından yani .

makak maymunları bunlardan daha akıllı .

kaldı ki günümüz maymunlarının evrimden haberleri yok galiba hala maymun maymun dolanıyorlar da o bakımdan .

haber verinde onlarda evrilsinde bi görelim nasıl oluyormuş bu evrim deyince göt olup kalmalarına hayranım .

eşekde ata benzer ama eşek eşek tir . aynı evrimciler gibi .
http://imgim.com/5173incif5580457.jpg
kendisine maymun demeyi yakıştırandır. evet.
Allah şifa versindir bu tiplere.
beyni fındık boyutundadır. evet.
yarım yarım yarmıştır. ahahhahaha.

http://www.youtube.com/watch?v=ieJ7KeGipUA
fesliyi görmemle kapatmam bir oldu.
http://www.youtube.com/watch?v=oTKU7Isv3QY
çamurdan, play-doy hamuru vari bir şekilde yaratıldığına inanan çocuk zekalı müminlere dert olmuş ateisttir. deist kardeşlerine her zaman bir lezzo ısmarlamayı eksik etmez.
Cahil ateisttir mübarekler. Mesela ben tekila ve rom'un ortak atası olan: tarımsal kökenli etil alkol'den geldiğini biliyorum.
ak parti facebook sitelerinde bile ortalama zeka bu seviyede, vay mk sözlük ne hallere düşmüş. açık bir sayfa kitap okumaz, on dk belgesel izlemez; ama sorsan her boku bilir.
Maymunla aynı sayıda beyin kıvrımına sahip olan insanların maymundan gelme olayına bu kadar içerlemelerine anlam veremiyorum , bırakın maymun içerlesin sizin gibi dingillerle ortak bir ataya sahip olduklarına.Evet , ortak ata , evrim teorisi hakkında fikir üretmeden önce adamlar ne diyor açıp okuyun bir zahmet , kulaktan dolma bilgilerle teori çürütülmez.
Evrimde maymundan gelme diye birsey yoktur zaten.

Kim demis bunu.

Hangi gerizekalı sokmus bunu ülkemize anlamadim.

Hayır dünyanın hiçbir yerinde yok böyle tartışma.
bilimin yolunda ilerleyen insandir. dogru olan sey neyse ona inanir. hurafeye degil.
sorun deyin ki;

senin atan kim?

susacaklardır.

ahahhahaa.
Maymunun evinden çıktıktan sonra rastladığı arkadaşına bunu dile getiren ateisttir.

- nerden geliyon kanka?
- maymundan geliyorum be olm.
Çamurdan geldigine inananlardan daha mantiklidir.