bugün

görsel
mantarı ziyan etmis bir yazar abla. keşke sorsaydı, sağlam bir tarif paylaşirdik.
23 yaşında?
Hıımm sanırım yedim, doydum.
92li miymiş lan ?? ben 76lı falandır diyodum.
yok gün teyzesi modunda birisi bu kadar genç olamaz diyoruz. bu yaşta biz golf oynamayı ve tekne gezintisi yapmayı tercih ediyoruz.
Benden küçükmüş. Ne bileyim evlilik, el işi falan Deyince 40 üstü düşündüm ben hep.
Hanımefendi bir Kuzeni veya kardeşi falan varsa beni onunla evlendirmesini istediğim yazar . Enişteye selamlar, hayatınızda mutluluklar dilerim.

Edit : 20 yaşındayım.
Heralde komşunun şişini yumağını falan çaldı.
hilal abla dön gayrı.
evliliği için hayırlı olmuştur.

biraz daha sözlükte takılsaydı boşanacaklardı bence. abla etme gözünü seviyim, çoluğunla çocuğunla, kocanla ilgilen, bırak sözlüğü falan. allah korusun adam eve kadın atsa sözlük yüzünden fark etmeyecen.

+karıcım ben eve geldim karı var yanımda!
-tamam hayatım şu nick altını da yazıyım geliyorum
uludağ sözlük dantel ve elişi seven yazarlar birliğini şoke eden olay.
ulusözlük dantel ve elişi seven yazarlar birliğini şoke eden olay.
Boş zamanında kermes düzenlesin, gelirini de "yolda arabayla su sıçratanları yakalama ve adalete teslim etme" derneğine bağışlasın.
Gunun anlam ve onemine istinaden yaptigi asurelerin fotolarini bekledigimiz yazardir.
biraz terbiyesiz bir kadın. yazdıklarını okurken benim yüzüm kızarıyor.
en sevmediğim, içinde nar bulunan aşureyi yapmış olan silik yazardır. yinede elceğizlerine sağlık.
çaylak olmasına rağmen hala susmuyor. allah azad etsin.
zabahtan beri;

"aşure yaptım protest..."

"aşure sever misin protest..."

"aşure yer misin protest..."

"aşure getiricem protest..."

"aşureyi nereye getireyim protest..."

şeklinde sürekli aşureyi gündemde tutmasına rağmen, bir türlü o aşureyi getirip yememizi sağlayamayan, özendirip de vermeyen yazarımız.
hayır bir sevap işleyeceksin, şimdi daha çok günaha girdin bludi.

allahsiz kitapsiz cahil kadin aşure yapsa ne yapar eder o aşureyi yedirirdi bizlere. ama malesef kendisi ateyiz olduğu için "aşure"den bahsetsem hakaret olarak algılar. biz de senin eline kaldık mübarek muharrem ayında.

ayrıca yukarıdaki yorumlarda yer alan "köşeli aşure tabağı olur mu" yorumuna ve o peçetenin ılık insan peçetesi olduğu hususuna katılıyorum.
Tam çok güzel bir olaydır diyecektim ki...

Ya abla sen bana zengin koca parası yemeyi anlatcaktın. Noldu o iş???
uludağ caylak listesi nba draftına döndü ak47.
geldi yine tipini ...
Eline sağlık bloody. vallahi iyi olmuş. aşırı hamarat yazar.
Kurabiyeleriyle TV 8'deki ver fırına yarışmasına katılması gereken yazar. Ordaki carmen'den ayarı alsın da görsün bi.*
Abla lezbiyen olsam ilk sana verip refaha erisirdim ama uzgunum.
Kocasının şeyine de dantel örmüştür bu amk.

Edit: biri görselini bile eklemiş ama abla bu büyük olmuş küçük enişteye, olsun atkı gibi dolayıverir gari haha.