bugün

nickinden bayan olduğu belli olan yeni nesil yazar. hoş gelmiştir.
elif vakasından sonra hilal.
hoşgelmiş efendim.
(bkz: ben daha birşey demiyorum)

edit: kesinlikle dün elif adlı nicke sahip kişidir. farkettik ki hep bazı harfleri gerektiğinden fazlaca ard arda yazma huyu var.
amacı açık ve net olarak anlaşılabilen yazar.

hoş filanda gelmemiştir ayrıca.
eelliiffi çağrıştıran yazar.
hoş gelmemiştir.

ayrıca rıza abinin ta kendisidir.
yazarlara takmayin lütfen. yazıyor sonuçta rahat bırakın demokrasi demokrasi demokrasi.
yeni oluşumun bir parçası. kız olduğunu alenen belli ederek dikkat çekmeye çalışılmaktadır.*
yeni yazar.

(bkz: hoşgeldin harun abi) şöyle sandalye çek kendine , otur bi' çayımızı iç.
nickaltına gıpta ettiğim yazar. 3 senedir yazarım bu kadar entry yoktur hakkımda.
hoş gelmiş ancak hoş bulmamış yazar.
edit: imla
okul okul gezen, çok defa nakil olmuş ve kıskanılmış yazar.
kızlar tarafından çok çok kıskanılmış yazar. tekrardan hoşgelmiş. tepkilere aldırmaması dileğiyle.
hilal cebeci tarikatı üyesi. ya$ı 28 adı da abdurrahmandır.
(#14101943) siz türkler ne demek imm hosgeldin sen. evet buldu ben. sen var kesin yoga yapmak.
l harfini neden uzattığını anlamadığım yazar. hoş gelmiştir.
nefret ettiğim bir isime sahip olan yazar. ***

edit: tek tesellim türk bayrağı..
asıl adı "halil" olan kişidir. erol köse'yi çağırtmayın bana şimdi buraya.

(bkz: biz ne diyorsak o)*
Yakın zamanda, türk kızlarına edilen hakaretleri gördüğünde, küfredecek, sağa sola saldıracak, en son da feminist olacak yazardır. Hoşgelmiştir, sözlükteki tek kızdır.
(bkz: saldırın Hurraa!)
(bkz: hoşgeldin harun abi)
kısa sürede şöhret basamaklarını hızla çıkan elit yazar. kuzenim olmasından şüpheleniyorum. kız hilal!!!
6 aydır yazarım, kişisel sayfamda daha 13 girdi var. kişisel sayfa bakımından sözlüğe çok hızlı giriş yapmış, hilal isminin bunda büyük katkı sağladığını düşündüğüm, kıskançlıkla karışık hoşgelmiş dediğim yazar.
Referanslar;

" burada da bir aile arkadaş ortamı varmış, neyse ben alışkınım girdiğim her ortamda dikkat çekerim. nakil olduğum okullarda hissettiğim yeni kıza duyulan ilgiyi kıskanan kızların düşmanlığını anımsattınız teşekkürler"
"kendi oldugu icin tebrik edilecek yazardir"
"yinede başarısından ödün vermeyen,bazıları kabullenmekte zorluk çekse de çevresi tarafından sevilen yeni yazar"
Edit: "aşırı tepki ve ilgiye uğrayan açıkçası bundan rahatsız olmayan yazar"

(bkz: uludag sözlük göt kaldirma servisi) gururla sunar.
bilseydim ben de kadın isimli nick alırdım olm ya...nick altına bak laan..

nesildaş yazar.saygılar efenim hoşgeldiniz.

edit:düzeltme vs
sözlüğe gelmesiyle birlikte ortalığı ayağa kaldıran yazar. ne çok hayranı varmış...
sadece nick i yüzünden 3 saatde bu kadar entry giriliyorsa, benim adımda s7z7n