bugün

Maviye özlem duyan, mavi bir iklim içinde yaşayan yazardır. Şöyle bir şiir de bırakalım. Yazdığım.

Maviyi bekledim bu gece,
Gecenin karanlığına inat mavi dedim,
Bulutsuzluk güzel günler mavi,
Mavi dedim mavi hep,
Okyanus mavisine vuruldum gökyüzünde,
Sessiz iklimlerde sevdim maviyi,
Özgürce uçan her kuşun kanadı mavi,
Nasıl bir sevdadır anlatamam,
Herkes aşık olur birilerine,
Ben ise aşık oldum mavi rengine,
Mavinin her tonuna,
Mavinin gözlerine mavinin gözlerine.
sabahtan beri beni korkutuyo.neymiş Aydınoğlu üstad corona dan ölmüşte mezarına yaklaştırmamışlarda. yapma bak anlattıklarından sonra içime bi öküz oturdu.
Her insanın bir olay bir hastalık veya bir durum hakkında özgürce fikir ve tahminde bulunma hakkı var. Ben Beşiktaş-adanaspor maçına, adana alır dersem. Kime ne mesela. Değil mi.

Bende diyorum ki, ön sezim. Tahminim. Hissettiğim. Bu virüs 2-3 sene can almaya devam edecek. 3 milyar insanın ölümüne neden olabilir. Benim tahminim bu kardeşim. Sende bu ay içinde biter diyebilirsin.

Demokrasilerde düşünce özgürlüğü var. Provakasyon farklı bir şeydir.
boş insan. bir delil veya öngörüleri için kanıt bile sunmadan insanlığın neredeyse yarısının öleceğini (en iyi ihtimalle) söylüyor.

https://www.uludagsozluk.com/e/43090069/
Mavi renk insanlarda güven sağlar güzel bi tutkudur.
çok çok iyi bir insandır.
aydinoglu'nun yeni nicki.
leşçi yani.
Tahmin etmistim.ewed
bazzı iddialara göre aydınoglu nickli yazarın yeni hesabıymış ne kadar doğudur bilmem. ama doğru olma ihtimali yüksek kaynaklarım sağlam.
(bkz: Aydinoglu)

Aydinoglunu tanıma kılavuzu:

1) evli kadınları nasıl bafilediğine dair uzun ve serin hikayeler anlatır

2) hikayede mutlaka önden ve arkadan yapar. Evet, yapmak fiilini kullanıyor.

3) hikayesinde kadını en az 2 saat, 3 saat, bazen 18 saat yapar. Evet, yapar.

4) hikayeyi anlatırken 31 çektiğini, kendi hikayesinden tahrik olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.
Aydinoglu kim amk.
görsel
12.nesil silik
görsel
her şeyin bi sınırı var, trollük yapacağım, ilgi çekeceğim diye insanlıktan çıkıyor kimisi.
Bu kız değil mi?
Nasıl babası hakkında böyle bir şey diyebiliyor. insanlar bu yüzden tedavi görüyor.
aydinoglu nun bir hesabı daha sonunda silindi.ewed