bugün

Tayyip yönetiminin anti israil görüşlerini iç siyaset için kullanmasıdır. Tıpkı Davos daki çıkışı gibi sadece şov amacı güttüğünü düşünmeyen var sa zaten düşünemeyen bir organizma olduğundandır.

Hatırlarsınız her şey filistinli muhtaç insanlara yardım kampanyasıyle başlamıştı. Tabii ki dünyanın hiç bir yerinde bu şekilde bir yardım şekli denenmedi. Çünkü gemiler ile karasularına girerek limana yaklaşacak ve izin versin vermesin yüklerini limana boşaltacaklardı. Plan buydu...

Şimdi size soruyorum Başbakan hiç bir ülkenin izin vermeyeceği bu aptal davranışı neden gerçekleştirdi? Tamamen propaganda... Artık devletin de propaganda yapacağını hatta devletin başında terörist varsa o devletin de terörist olacağını türk halkının anlaması gerekiyor.

Tayyip çok iyi biliyotdu israil'in o gemiye mudahale edeceğini.. Hatta size söyleyeyim dünyadaki pek çok aklı basında normal altını çiziyorum normal düşünen insan da biliyordu, içinde ne oldugu belli olmayan geminin karasularına giriş yaptığında o karasularının sahibi ülkenin deniz kuvvetlerinin buna izin vermeyeceğini... Ama işte istenilen de buydu ya. bütün dünya tayyip in bile bile kriz çıkardığını görüyordu. (bir benim %50 göremedi.)

Yaparız ederiz affetmeyiz keseriz biceriz ayar veririz diyen nefret dolu şakirt bilinç, marmaraya israilli komandolar cıktığında ve operasyon yaptığında agızları köpürdü ve tamamen savaş istediler... Bu günü unutmayın sayın okurlarım. O gün baska bir ülke ile savaş cıkaracak kadar kriz yaratmanın anlamını unutmayın. tamamen ülkenin cahil kesimine yonelik bir propagandadır. tıpkı hitlerin "alman ulusu 4 yılda bir savaşmalıdır" felsefesini kabul etmiş tayyip belki yemiyodu ama savasmadan bunu propaganda ile yapmayı secmisti (beterin beteri vardır tabii savmaması iyi ama, savasmamasının sebebi yasanacak can kaybı degildir. tamamen savaşı kaybedersek kendi kellesinin gidecegi korkusundandır.) hala bu propagandayı yapıyor. paralel devlet dedigi kendisini oraya getiren cia ve feto'ya bas kaldıran ergen bilinciyle haraket ediyor. ve ne yazık ki cahil bir kesim bu adama hakikatten inanıyor.

biz ne dersek diyelim cahil kesim bizim dediklerimizi kendi dedikleriyle karıstırıyor. Yani kendileri ne zaman birini ve bir şeyi eleştirse, eleştirmek icin eleştirir... bu yuzden bizim de oyle yaptıgımızı dusunuyorlar. (kişi karsıdakini kendi gibi bilirmiş.)

mavi marmara olayında ölen insanların uzerinden propaganda yapmasını bilen akp bugün madende ölen insanların kendileri yüzünden öldüğünü söyleyenleri propaganda yapmakla sucluyor.

bu ilkokul cocugu mantıgıyla ülke yonetilmesidir.

cehape ne yaptı diyenlere biraz kafanızı çalıstırın. adnan menderes vatan haininden sonra hiç bir parti eskisi gibi olamadı zaten. o zamandan beri içte cia her zaman baskın oldu... gercek bir vatansever basa gectiginde onu ekonomisiyle ve bir kac köpek basınla indirmesini bildi. (bugun ecevit'e yazar kasa atan adamın pişman oldugu itirafını bilmeyen arastırsın).

adnan menderesten beri askeriye kendi icinde savastı. 62 devrimi ile kenan evren darbesi birbirine zıt seylerdi. Bugun islamistlerin asıl babasının evren ve onu destekleyen cia oldugunu bilin bilmiyorsanız hayatınızda ilk defa nesnel olarak inanmak istediğinize inanarak değil. sadece gercekler nedir diyerek arastırın demek gerek...

mavi marmara siyasetin ne kadar pis oldugunun kanıtıdır. bugun bu adam koltukta kalmak icin her seyi ama her seyi yapar.
MAVi MARMARA SAVAŞ SEBEBiDiR, ÖZÜR SEBEBi DEĞiL. ÖYLE TOPLANTI TERK ETMEYE BENZEMEYECEK OLAYDIR. MADEM YARDIM ETMEK iSTiYORSUN GEL TÜRKiYENiN KÖYLERiNE YARDIM MALZEMESi TAŞI, ZAMANINDA iNGiLiZLERE KÖPEKLiK EDiP OSMANLI ASKERiN ARKADAN VURAN ARAPLARA DEĞiL.
BAK BEGENMEDIN ADAM UYARMIS,
'' iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.''