bugün

türkiye'deki feminist anlayışın karşısında durulması için gereken teşkilatlanmadır.
-pozitif ayrımcılık yapılamaz.
-erkek ayrıldığı kadına ömrü boyunca daha iyi sevişsin diye nafaka vermemelidir. ki nafaka aslında kadını aşağılayan bir uygulamadır.
-kadının erkeği hiçbir gerekçe göstermeden evden uzaklaştırabilmesi kaldırılmalıdır.
-düğün yasaklanmalıdır.
-...
manifestonun geri kalanı sizlere ait sayın yazarlar.
Bu başlık gündemden düşmemeli, sözlüktekilerin "bağ benim belletirim, *m benim dilletirim," düşüncesi yıkılmalı.
Destekleyecek olduğum harekettir, gereklidir.
feminist hareket başarıya ulaştı, kadınlara pozitif ayrımcılık verecek raddeye geldi de şimdi erkekler mi hak talep ediyor?

feminizm kadın erken eşitliğine dayanarak pozitif ayrımcılığı reddeder zaten, sizin ''maskülist hareket'' diye tanımladığınız başlığın içeriğini feminizm dile getiriyor..
uzun zamandır beklediğim harekettir. kadın cinsi tarafından zekâmızla alay ediliyor resmen. bide üstüne karı kız düşkünü yavşak arkadaşlara soykırım uygulanırsa tadından yenmez ön sıralara yaz beni.
Başarıya ulaşmak bir yana pozitif ayrımcılık da had safhada.
Kadın istediği zaman erkeği evden uzaklaştırabiliyor.
Erkekten ayrıldı diye başkalarının kucağında nafakasını çatır çatır yiyor.
Mahkemede ziynet bile kadına veriliyor, kadının hakkı olarak görülüyor.
Özel şirketlerde bile erkeklerden önce işe alınıyor.
Lisansüstü programlarında bile birçok kadın cinselliğini kullanıyor.
Daha sayayım mı?
Ülkedeki feminist anlayış işte bu yalnızca.
Örneğin asker olan bir kadın doğuda çatışma bölgesinin olduğu bir yere tayini çıkarsa oraya başka bir erkek görevlendirilerek kadın asker merkeze çekilir. Bu bir pozitif ayrımcılıktır. Kadınlara askeri okullarda ya da polis okullarında kontenjan açılmadığında da ağlarlar, sızlarlar ve eşitlikten bahsederler. Kimse ile aynı işi yapmaz; ancak aynı parayı daha rahat yerlerde yerler. Ya oraya gideceksin ya da hiç girmeyeceksin! Kadınlığını kullanan yosmaların sığınağı feminizm olmuştur. Maskülist hareket kazanacaktır!
http://www.hurriyet.com.t...-masadaki-formul-40979804

Bu yetmez daha fazlası!
güncel Önemli Başlıklar