bugün

ne zaman bir yerim tutulsa, aklıma gelen ama bir türlü gidemediğim eylem.
Uzun zamandır ihtiyacım var ama bir türlü gidemedim. Bilmiyorum hayatımda daha önceden hiç evden, ben masaja gidiyorum diye çıkmadığımdan tuhaf geliyor. Birisinin tutup kolumdan hadi lan masaja gidiyoruz demesi ya da bizzat kendisinin yapması lazım.
Ustası olmak lazım. iyi para getiriyorsa işsiz gençler de öğrensin, onlar da gitsin.

Bizim patrona geliyor masözler.
Hamamda yaptırılırsa extra zevkli olan eylemdir, yatılır hamam taşına önce kese sonra masaj, pamuk gibi olursunuz.
Mutlu sonlu mu diye düşündürür.
Rahat son' isteyip de, 'mutlu son'lu masaj yerine denk gelmemek elde değil.

Edep ya hüuû.
Yok mu şöyle yerli yabancı ilahiler eşliğinde oramızı buramızı kütletecek bi' masaj salonu?

+Şöyle iyi bi' masaja ihtiyacım var.
-E var bizim orada, çok güzel kızlar var ama. Bir tane vardı müptelasıydım gitti o.
+tövbeystamfurullah.

Bu devirde masaja gidilmez. Allah muyafaza yıllardır koruduğum iffetim elden gider sonra.
ihtiyacım olan. Paraya kıyıp kendimi tayvanlı teyzelere yoğurdurmam gerek.
iyi yapan yer varsa söyleyin gidiyim her yerim tutmuş aq. Yerimden kalkamıyoru
DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYSi. ÖNDEN SICAK HAVLULARLA PAKETLEYiP BAŞLIYORLAR BEBE yağıyla MINCIRMAYA. YARIM SAAT 45 DK SAÇ DiBiNDEN AYAK TABANINA EŞiKTEKiNDEN BEŞiKTEKiNE KiM VARSA MiNNOŞ MiNNOŞ yumuşatıyorlar. seans bitince köpeen olayım kaldırma beni burdan diyorsun. parayı girerken verin de çıkınca parayı verirken bi tur daha kasılmayın.
Nedense masaj deyince aklıma safiye, faik Taylandlı kızın göbeğinden suşi krizi geliyor. Ne konuşulmuştu be.
Ecemcix vardı lan burada eskiden.
ecemcix burdaysan beni bulsana bişey soracağım. sözlüğün ilk cesur kızıydı ondan önce fotoğraf atan yoktu.
Gene her yerim ağrıyor da 1200 lira olmuş aq.
Sırtım omzum boynum ağrıyor başka yolu kalmadı gitcem.