bugün

türkiye nin ne hale geldiğinin kanıtıdır. hani ağaçlar kesiliyor diye hükümeti yıkıyordunuz. hükümet iki yakanızı biraraya getirdi. ve geziciler bunca olana rağmen bu trene binecek mi? utanıyorum.
palalılar da londra'ya geçecek mi? diye sordurur.
ataturkün cumhuriyetinde yaşayan kindarların kendince isyanıdır.
Benim param ile yapılan projeyi,
Sanki bana lutüfta bulunmuş gibi sunan ve kendi reklamını yapan AKP ye hakkımı helal etmiyorum!!
bundan sonra provokatif eylemlerini daha hızlı gerçekleştirmek adına marmaray ve türevlerini kullanırlar.
adamların yaptıkları her işe burun kıvırıp bir de benim param diyenciler lan oğlum adam yapıyor beğenmiyorsan siktir git kim tutuyor seni sanki memleketin tüm yükünü bu gavatlar çekiyor.adam yapıyor sen de madem beğenmiyorsun binme.zorla mı?
Elbette senin benim paramla yapıldı buna kimsenin itirazı yok zaten ama bu ve buna benzer nice projeler sundular millete, diğer kan emici ermeni tohumları bu ülkeyi sadece sömürdü itibarını iki paralık edip yıllarca borç batağına sürükledi. Bana bu imkanları sunan akp hükümetine hakkım sonuna kadar helaldir. Gezizekalılar da ermeni ve yahudi kışkırtmasıyla bir anda alevlenen ve daha sonra bunların bir kısmı almanya ve ingiltere tarafından maşa olarak kendi yaşadığı topraklara karşı kullanıldıklarını anlayıp evlerine dönmüşlerdir. Direngezi diye sikinin dikine gidenler de 10 yıllardır bu ülkeye bir parçacık katkı sağlamayıp muhalefet yapan ve mehmetciklerimizin kanını döken orospu çocuklarıyla apo bayragı altında eylemlerini polis jopu ve biber gazını yiyene kadar direnip sonra devletten büyük olamayacaklarını anlamalarının akabinde sike sike evlerine dönmüşlerdir. Bu zihniyet akp nin millete sunduğu imkanları kullanacak kadar haysiyetsizdir. (bkz: Yediği kaba sıçanlar) olarak da nitelendirilebilir.
tabi binecek lan o adam da vergi ödedi. o adam da vatandaşlık haklarından her türlü faydalanıyor. bazı şakirt ayrıcalıklarına sahip olamıyor ama, o adam da vatandaş be. ehehe.
adamın adı muhittin topalak lakabı ekskalibur. isyankar 33. isyanın kime? keke. bu nasıl kek.

ulan allahın gezicileri benim paramla diyor. aynı lafı gezi eylemlerindede görmüştük. polise -maaşını ben ödüyorum diyen ibneler vardı. aynı şey. ulan akşama kadar internetin başında oturmuş ananın getirdiği kekle besleniyorsun sonrada benim verdiğim para. he amına koyim 5 milyar doların 3 milyar dolarını sen verdin. allahın gezicisi seni.
neyin kafası la bu ? diye sordurur...
ak itler, göt yağcılığı yapıp 5 kuruş vergi vermesin, en büyük vergiyi veren ve verdiği bu verginin nereye gittiğini sorgulayan vatandaş ( çapulcu, ayyaş, gezici, kemalist, solcu, ateist ) utanacakmış.
sen uyuyup götünü kaşırken ve memelekete beş kuruş faydan olmazken. kalk götüm götüm konuş... oh ne ala memleket...
atatürk'ün kurduğu cumhuriyette günaşırı atatürk'e laf edip de utanmadan yaşayanların çok ses çıkarmaması gereken durumdur.
hükümetin kendisine oy vermeyen %50'den utanmadan vergi toplaması cevabı verilmelidir.
edit:bu cevabı bi arkadaş vermişti.söyleyen arkadaş yada söyleyen arkadaşı bilen varsa özel mesaj atsın.
Rte. Emine E. nin bileziklerini satip bu projeyi yapmadi. Bu basligi acanlarin Vergi sistemini ve mantigini iyice incelemeleri gerekir.
(bkz: marmaray ın içinin su dolması)
utanmaz arlanmazın yapacağı fiil.bu vatan hepimizin.
marmaray'ın dsp-mhp döneminin projesi olduğunu bilmeyen andaval tespiti. üstelik proje ilk halinden uzak ve daha pahalı, üstelik eksik ve hatalı oldu, dünyaya da rezil olundu.

ayrıca, (bkz: çorum da marmaray a sevinen yozgatlı)
Kamu malını babasının malı sanan, akpnin tamamladığı her projeyi tayyip in kendi elleriyle yaptığını sanan angut kişisinin önermesidir.
Sen Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyette rahat rahat dolanıp Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde her gün özgürce konuşabiliyosun ya gavat.

ayrıca (bkz: utanmadan!)
vallaha bu sefer olmadı çocuk. fazlasıyla utanıyorum marmaray'a her bindiğimde.

her geçişim bana iktidar partisi akp, başbakanı erdoğan olan bir ülkede yaşadığımı anımsatıyor; sonra ali ismail'in, ethem'in, abdullah'ın, ahmet'in ve mehmet'in ölümlerine engel olacak tepkiyi daha önce göstermediğim, 1 kişiye daha insan sevgisi aşılamak adına yeterince çaba harcamadığım için utanıyorum.

nereden çıkarıyorsunuz utanmadığımızı?
gezicilerin ne derece omurgasız canlılar olduğunu gözler önüne seren gerçek.
beyefendi "marmaray çökecek ühühühü" diye ağlayıp dururken bugün kalkmış elinde sözcü, cumhuriyet gazetesiyle marmaray koltuğuna oturmak için can atıyor. ulan dingil, sen değil miydin marmaray'ı sabote etmeye çalışan?
gezicilerin pişkinliğini gösteren olay.

benim vergimle yapıldı diyor dallama. ulan yavşak, bu ülkede her şey vergilerle yapılıyor, burada mesele, önceki hükümetlerin de aynı vergileri toplayıp bir b..k yapamamalarıydı, o trenleri o duble yolları ülkeye getirememeleriydi, çünkü o dönem senin verdiğin vergiler üç tane kodamana gidiyordu, hani tanırsın, gezi parkı terör olaylarında ne hikmetse sana destek veren kodamanlar, hani sokakta görse yüzüne bakmayacak ama bir anda çapulcu olan kodamanlar. hani sana şişe şişe biralar getirdiler, et döner köfte vs, otellerde ağırlamalar filan, insaflı yardımsever (!) kodamanlar. işte senin o eski kemalist partilerin milletin vergilerini bunlara yedirmekten ülkeye çivi çakmıyorlardı. anladın mı şimdi.
bunlardan biri benim. biniyorum üstüne, vuruyorum kırbacı.
bazı gezi eylemcileri evde zor tutulan %50 den daha fazla vergi veriyor. binecek tabi .
Gezicileri savunmuyorum ama, twitter ın kapatılması için kampanya yapıp tekrar kullananlarla aynı durum bence.
hayatında inandığı hiçbir amaç uğruna kılını dahi kıpırdatmayan fakat bunun aksine inandığı şeyler uğruna canını ortaya koyan insanları da şucu bucu diye yaftalayan malın beyanı. filistin'de insanlar ölüyor,katil esed bilmem ne yapıyor, ruslar çeçenleri doğruyor vs. vs. diye burada ortalığı ayağa kaldırır, asar, keser kalk git desen oturur ağlar amın oğlu. kuran'da zibilyon yerde cihat edin yazmıyor mu? ya da zulme sessiz kalan dilsiz şeytandır demiyor mu? hani en kral müslüman sizdiniz? elin ingiltere'sinde fransa'sında yaşayan müslümanlar bile akın akın gidip araplarla birlikte cihat ederken senin götün niye hala o sandalyenin üzerinde? e kalk siktir git hadi? senin yobaz dedelerin atatürk aleyhinde kitaplar, dergiler bastırıp fetvalar verirken, 80lerde cayır cayır alevi yakıp çorum'da maraş'ta taşla sopalarla insanları işkence ederek öldürürken gezici dediğin adamlar ve nesli duruyordu yine haksızın,kötünün karşısında. mal oğlu mal milyar dolara kurum özelleştirir parası kasada, sonra özelleştirdiği kurumdan verdiği hizmet karşılığı aldığı para kadar vergi koyar bize eskiden ödediğimizin iki katı para ödettirir o da kasada, deprem vergisi adı altında 13-14 sene milyarlarca dolar para toplar o da cepte, sonra da ben size hizmet verdim. sanarsın ki gelirken çantasında getirdi cebinden harcıyor. bu mal tohumları da iti köpeği olur. sonra da şunu o yaptı binme bunu bu buldu bilmem ne yapma. he amına koyim oldu. gece gece başımı ağrıttın amına koduğumun iblisi nerden de okudum.