bugün

Ambulansa alınırken "buji sörek maymune" diye bağıran pkk'lıdır. *

http://www.youtube.com/watch?v=wo8dWB5ZMH0

görsel
cehennemin olmasina cok seviniyorum.dusunsene boyleleri icin hic hafifletilmeyecek sonu olmayan azab var.mustehaktir bunlara.
bir onun bunun çocuğunun cezasının kesilmesidir. bıçaklayan eller dert görmesin. amin.
sabah sabah yaran pkklıdır.
kürt seviciler damlar birazdan faşik faşik diyerekten.
Faşistler faşitler saldıreyooo diyen kekonun sıfatı dikkat çekicidir. Biz bi bok yiyoduk yüzsüzce yemedi amk tavrıdır.
insanlara bu adamın satırla yaralanması komik geliyor, ancak o ülkücülerin satırlarla bıçaklarla gezip karşıt görüşlü birini gördükleri yerde doğraması normal geliyor. ilginç denilecek olaydır.
insanımsı bir yaratıktır zaten bakınca, böğürmesinden ne olduğu anlaşılıyor.

tabi akp döneminde terör propagandası da serbest.

bıçaklayan nedir ne değildir bilmem ama iş onlara bırakılmamalı, devlet tarafından okullardaki terör propagandası sona erdirilmeli.

ama adam bıçaklanmış, hümanizm filan diyecek mallar da önce bıçaklananın böğürmlerine baksın, otobüs yakan zihniyet. işte hümanizm orda aklınıza gelmiyor.

ya biz onuda istemiyoruz deme o durumda olayın üstünü nasıl örtmeye çalıştığınızı herkes biliyor...

faşistler yapmış, sanki kendileri faşistin daniskası değil amk...
komik olay. birazdan foşizm megri megri foşist yazarlar diyen pkk'lılar gelir.
doğu şivesine tahammülüm olmadığı için vidyoyu izlemedim, ama kesin haketmiştir köküne kibrit suyu dökülesice.
en dikkat çeken durum olayın karşıt görüşlü öğrencilerin kavgası diye haber yapılmasıdır, zihinleri zehirlenmiş bu insanların her fırsatta anlamını dahi bilmedikleri "faşist" kelimesini kullanmayı düstur edinmiş olmaları da ayrı bir komedidir.
bir üniversite öğrencisinin satırla dolaşmasının normal oluğunu bize gösteren başlık.
ben de istiyorum siktirsin gitsinler. ama böyle değil. biliyorum ki, bunun bir sonu yok.
ambulansa girerken "öcalaan" diye bağıran bebedir.
Zannımca birkaç ay önce bıçakladıkları ülkücü gencin intikamıdır. iyi de olmuştur.
Demokrasi adına üzücü bir gelişmedir.

Herkes düşüncesini söyleyebilmeli.
yapanın ellerine sağlıktır. bunların en iyisi en ölüsü olduğu için keşke ölseymiş.
o yiğit delikanlı acaba ülkücü baattin mi? sorusunu akıllara getirmiştir. kim yaparsa yapsın eline sağlık.
ambulans çağıran kişinin telefonunun dokunmatiğini sikeyim.

dağda geberen pkklıdan farkı yoktur. geberseymiş de olurmuş.
dün söylemiştik:
#MarmaraPkkya MezarOlacak
ama boşuna söylenmedi. üniversitelerde bu milletin evlatlarına saldıranlara karşı adalet devreye girmiyor ise kişiler kendi adaletini devreye sokarlar.
(bkz: insanlık ölmüş)
omo foşostler bölöndö boçoklo gözöyö.

lan adam insan değil ölecek geberecek hala "helavela hav havhav" bağırıyor. nasıl bir kin amk bu adam yarın öbür gün canlı bomba da olur bu gözü dönmüşlükle herşey de olur.

orda bi tane cengaver de çıkıp tekmeyi vuramamış sedyeye hala götünü yırtarken bebe. ona yanarım.
cinayetleri, insanların öldürülmesini, bebeklerin kurşunlanmasını, kadınlara tecavüz edilmesini, bir insanın sırf türk yada izmirli, bursalı vesaire diye öldürülmesini savunan bunun propagandasını yapmaya çalışan primatın başına gelendir...

sırf bunu değil bunu yetiştiren aile benzeri sürü örgütlenmesini de dünyadan silseler sikimde olmaz...

hatta bu tipler için bir av mevsimi falan olsa keşke...
türkiye cumhuriyeti nin yolladığı ambulansla hastaneye kaldırılmıştır.

bana converse giyen solcu veya mercedese binen israil karşıtı dinciyi hatırlattı.
O iti hastaneye kaldıran 112 ambulansı, içinde çalışanların maaşı, depoya doldurulan mazotu benim vergilerimle ödeniyor. Robozzkide kaçakçılık yapatken ölen masum!ların vergileriyle değil. Atın çöpe gitsin itin bokunu.
(bkz: lanet olası ülkücüler)

doğru düzgün pe ke ke propagandası yapılmasına bile müsaade edilmiyor gerçekten çağ dışı bir gericilik.