bugün

(bkz: sozlukteki marmaralilar)
marmara üniversite yemakhane ücreti 1.5 tl den 1 tl ye inmiştir, müjdeler olsun. inşallah yemek kalitesi de inmez.
Her şeyi ile bitmiş bir üniversitedir.
diğer fakültelerini bilemem ama hukuk fakültesi açısından türkiyenin en kaliteli eğitim veren üniversitelerinden biri olduğu yadsınamaz bir gerçektir.
iibfsi tam bir facia olan okuldur. 3 haftadır ders onaylatamıyorum olacak iş değil. ne imiş efendim yazıcı bozulmuş. ancak koskocaman okulda tek yazıcı mı var diye de düşündürür bu durum. ilk seferde kapıdaki bugün git yarın gel duyurusuyla karşılaştım. ikincisinde de hocanın keyfi yetmemiş okula gelmemiş. bakalım üçüncüsünde ne bekliyor bizi. *

düzeltme: harç iadesi için harç izleme odasının kapısını kaç defa çaldığımı ne siz sorun ne ben söyleyeyim, hala da almış değilim.
az önce anket.marmara.edu.tr adresindeki bir ankete bakarken gördüğüm üzere, benim 4 senedir bilmediğim bir sürü yerleşkesi olan okuldur. anketteki tam liste:

Acıbadem Yerleşkesi
Anadolu Hisarı Yerleşkesi
Bağlarbaşı Yerleşkesi
Bahçelievler Yerleşkesi
Beyazıt Yerleşkesi
Göztepe Yerleşkesi
Haydarpaşa Yerleşkesi
Kartal Yerleşkesi
Nişantaşı Yerleşkesi
Sultanahmet Yerleşkesi
Tarabya Yerleşkesi

bir tür şok yaşıyorum.
bahçelievlerdeki yerleşkesinin seneye iktisat ve işletme fakülteleri şeklinde iki ayrı fakülteler halinde taşınacağı söylentisi olan garip okul. hala nereye taşınacağı bilinmemektedir, bir anadolu yakası diyorlar, bir göztepe diyorlar salak oldu millet yeminle neyse beni bağlamaz seneye yokum zaten. *
bugün sınıf olarak gezmeye götürüldüğümüz üniversitedir.

bütün organizasyon baştan itibaren rezil bir şekilde gerçekleşti tabiki, ilk önce kadıköy kampüsüne gittik yönetime haber verilmediği gerekçesiyle alınmayıp geri çevrildik, iett otobüsüne benzer bir belediye otobüsüyle bir kamyon liseliyi okula yığarsalar almazlar doğal olarak*
daha sonra acıbadem kampüsüne gittik heykeltıraşlıkla ilgili bir bölümdü fakültenin içerisi morg gibi dizayn edilmiş ve buram buram makina yağı tarzında kokuyordu birde yetenek sınavıyla alım yapılıyormuş bu morg tarzı yere kim yetenek sınavıyla boğuşup gelmek ister ki ?

ve son olarak haydarpaşa kampüsüne gittik, hukuk ve radyo televizyon sinema bölümünün ilk göze çarpan ve sanırım sadece bu bölümlerin olduğu okul tarihi bir bina üzerine kurulmuş burası hakkında söyleyeceğim tek şey var okul kötü kızları güzel*
sonuç olarak rezil bir organizasyonla tam fikir sahip olamadığım üniversitedir.
eğer bu okuldan mezunsanız 'biz okurken bu sanatçıları neden getirmediler lan şenliklere!" şeklinde isyan etmişliğiniz vardır.
ömrümden ömür yiyen okulum. Göztepe' den nefret etme sebebi.
özetle şöyle bir okuldur.
yobazların, akp'li ezik muhafazakarların cirit attığı üniversite.

utanmadan duyuru metni asıyorlar. iyice kalktı bir tarafları. yok mu bu afişleri denetleyen mekanizmanız sizin?
kötü mötü diye 4 yıldır bok attığım ama şimdilerde son günlerimizi yaşadığım için stockholm sendromu yaşatan okuldur.
iktisat ve işletme fakültelerinin göztepe kampüsüne taşındığı söyleniyor. ee, nitekim göztepe kampüsü de bir nevi ülkü ocağı olunca benim hayalimdeki okul oluyor. umarım orayı kazanırım, hayırlısıyla şu sınava bir girelimde.
girmesi zor, çıkması kolay üniversite.
üniversiteli değilim; AMA okul aracılığıyla gezisine gitmiştik birkaç ay önce. boğaziçi üniversitesinden sonra görünce hüsrana uğradım. göztepedeki yerleşkesine gitmiştik. cidden bok gibi, okunmaz dedim içimden. iğrenç bir havası var.
maliye bölümü hakkında bilgi almak istediğim üniversitedir. burada okuyan arkadaşlar umarım bana yardımcı olurlar.
tüm entry' leri okuduktan sonra ' s.çım nerde okuyacağım lan üni.yi!' dediğim, erkek öğrenci yurdu olmadığını duyduğum, haydarpaşa kampüsünde okumak istediğim, ankara üniversitesi, gazi veyahut istanbul üniversitesiyle saatlerdir kıyasladığım üniversitedir. yardım et ey sözlük..
an itibariyle kazandığım üniversitedir. (bkz: halkla ilişkiler ve tanıtım)
an itibariyle kazandığım üniversitedir. (bkz: bankacılık ve sigortacılık)
kazananlara şimdiden geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim üniversitedir.

ha! birde önceden yazdığım bir girdim var. marmara üniversitesi ni biraz yakından tanıyalım, isterseniz:
http://www.uludagsozluk.com/e/4962901/
kaydımı sildireceğim nefretlik okul.
gazetecilik bölümünü kazandığım fakat gidip gitmeme konusunda kararsız olduğum üniversite.
mühendislik ve eğitim fakülteleri kadıköy'de olan okul. yalnız pek iç açıcı değil. tarihinin kaymağını yiyen yüksek puanlı yer alan okul.
4-5 saat önce kazandığımı öğrendiğim okuldur. (bkz: zihin engelliler öğretmenliği)
güncel Önemli Başlıklar