bugün

eczaneden almadığı için şükretmemiz gereken kadındır.
(bkz: marketten prezervatif alan kadının asıl amacı)
kutuyu katlayıp kat kat geçirdigi prezervatiflere sokarak vibrator yapacagını zanneden kadındır.
gizlice resmini çekip evde ona bakarak masturbasyon yapan genç kasiyerin, prezervatif sattığı kadındır.
kocasının yatalak olma olasılığı olan kadın. * *
tacize uğraması muhtemel olan kadındır. Çünkü o prezervatifi alıp marketten çıktıktan sonra. Kasiyerler arasında yapılabilecek muhabbet kolayca tahmin edilebilir. ''Abi yollu bu bak prezervatif aldı.'' gibisinden laflar edileceği muhtemeldir. Sonra bunları kasap duyar. Bakkal duyar. Sonra tüm esnafa yayılır. Eve esnaftan hediyeler gelmeye başlar. Türkiye'de bu davranışta bulunmakla büyük bir hata yapmıştır. Talihsizdir.
evliyse ahlaksız olmayan kadındır.
(bkz: sana ne hemşerim)
(bkz: fazladan poşet almaya çalışan ahlaksız kadın)
kürtaj yaptıran ahlaksız kadından daha ahlaklıdır.
o ne büyük terbiyesizliktir. almasında en az üç çocuk yapsındır kocasıyla beraber.
(bkz: bsg ya)
(bkz: markette prezervatif satan ahlaksız adam)
(bkz: prezervatif vs ahlak)
bu kadın aynı zamanda sevişen ahlaksız kadındır. boşalır, orgazm olur, eteklik giyer, dar pantolon da giyer. şaşırtıcı derece de ahlaksızdır.

ama bir şey söyliyeyim mi? hamile kalmaz, hastalık kapmaz. ahlaksız ama akıllı.

ayrca, kodumun ahlak kurallarını kim belirledi ise, beynini s.keyim ben onun.

neden mi? ulan prezervatif üretiyorsun, tüketim mallarının satıldığı birmarkete pazarlıyorsun ama oradan bir kadın tarafından alındığında, kadının ahlakını sorguluyorsun. demek prezevatif almak erkek işi, yani şimdi buradan çıkarak kadının sömürülmesi,aşağılanması mevzusuna dalarım ben ama, yormayacağım kendimi.
gerçekten ahlaksız kadındır. almasın ki böyle gerizekalı insanlar yetişsin, sözlüklere yazar olsun. biz de bakıp bakıp çay içelim. (bkz: bsg)
hıyardan hamile kalacağını düşünen kadındır. beni bu düşünceye iten bu kadınla yatan bi erkeğin olmaması ihtimali.
zamansız çocuk yapmaktan yada çocuğu aldırmaktan daha ahlaklı olmak için ahlaksızlık damgasını yiyen kadındır. namuslu namussuz gibi.
(bkz: bimde prezervatif satılmadığını sanan masum köylü)
prezervatif ile ahlak arasında bağıntı kuran örümcek beyinli fetullahın seks kölesi olmuş şuursuzun başlığıdır.
neden ahlaksız olacakmış. illa elalemin altına giren biri mi olması gerekiyor belki de kocasıyla yapacak. önlem almasın mı arkadaşım.
kesinlikle hicbiseyebosunaiclenmeyenadamın annesi değildir; zira öyle olsaydı bugün sözlükte bir troll eksik olurdu.

(bkz: böyle zihniyetin içine sıçayım)
bakkaldan ekmek alan kadın kadar doğal bir harekettir.
prezervatif almak?
ahlaksız olmak?
sağlıklı yaşam?
ülke nüfusu?
alkolik hareketler?
sp.... daha ne olsun?
almıyorsa sorun var.
ahlak suçu işliyordur. ulan bırak kocan alsın sana ne.
(bkz: yaftala behçet)