bugün

Allahım sen millete akıl fikir ver.

Keşke izlemeseydim çok etkiliyor beni, etkisinden çıkamıyorum.

bunlar yüzünden yaşlılara olan algısı değişiyor milletin kimseye güvenemiyor.
sokakta görsen nur yüzlü minnoş dede dersin ama markette çocuk taciz ediyor. inanamıyorum, yazıklar olsun, pis ruh hastası!
hayatımda izlediğim en iğrenç şeylerden biriydi. söyleyecek tek kelime yok. bana denk gelmesin allahım görmeyim böyle bir şeyi.
iki ayaklıdır.

Ortada video yok lakin çocuğa taciz görüntülerini yaymak da bir suçtur. Bu tarz videoları nasıl bir cesaretle paylaşıyorsunuz enteresan.
takkesini siktiğimin bir adet yobaz orospu çocuğudur.

yolda görsen aman ne dindar ne düzgün adam dersin ama içlerinde acayip pislikler barındırıyor. işte dincilerden uzak durun derken bunlardan bahsediyoruz.
takkesini siktiğimin bir adet yobaz orospu çocuğudur.

yolda görsen aman ne dindar ne düzgün adam dersin ama içlerinde acayip pislikler barındırıyor. işte dincilerden uzak durun derken bunlardan bahsediyoruz.
Videoyu izlemeye gönlüm elvermedi. Allah belanı versin.
youtube videoyu silmiş. ama böyle şeyleri derhal siliyolar zaten.
Yazıklar olsun gerçekten yazıklar olsun. Küfür etmeyeceğim sadece içim sızlıyor, kalbim parçalanıyor. Ve tek bir ricam var sokak hayvanlarına gösterdiğiniz ilgiyi, şefkati ve sağduyuyu birazda çocuklar için gösterin yalvarırım ya..
Link ucmus...

Edit: https://twitter.com/perik.../1116666034482757632?s=19

Of yorum yapamiycak kadar kotu oldum. keske izlemeseydim..
islamcı zihninde yaşı fark etmeksizin her dişi seks objesidir. Bizim ülkemizin müslümanlığı bilinçsiz bir müslümanlık Mesela facebook’ta müslümanla tartıştığımda muhammed’in aişe ile 9 yaşında evlendiğini söylüyorum adam yalan söylüyorsun yok öyle birşey peygamberimiz yaşlı dul kadınlarla yardım etmek için evlenmişti diyor, saf bizim insanımız 1400 yıl önce ilk müslümanların yaptığı katliamlardan yağmalardan tecavüzlerden haberi yok.
Sorsan ağızlarından allah, din lafını eksik etmezler, her türlü pisliği, sapıklığı bize yakıştırırlar, ama gerçek ortada.
He birde akp ye oy verirler.
ağır cezaya çarptırılması gerekir.

çocuk acaba sonra ailesine durumu anlatabildi mi?
psikolojisi ne durumda acaba?
Tecavüz değil tacizdir o. Tecavüz olsa duramazdı.

Bir ihtiyar.
görsel

Olayin adanada 3 gun once yasandigi soyleniyor.
bak ya o çocuğun hayatı kaydı işte. psikolojisi gitti .20 yıl sonra bile belki düzelemicek.
Senin kıldığın namazın seccadesini sikeyim.

Yukarda dursun başlık.
Kanım dondu. insan kötülüğü karşısında kanım dondu. Ölüyorum.
şerefsiz sapıktır.

yaptırım yok. yakalansa bile ya salınıyor yada az bir ceza ile kurtuluyor. bu şekilde bu gibi olayların önüne geçmemiz çok zor. yani markette hiç mi gören yok nasıl müdahale etmiyorlar anlamıyorum. allah evlatlarımızı kötünün şerrinden korusun.
Allah belasini versin. Şunlara işkence yapmak serbest olsa keşke.
idam gelsin.
iğrenç adam. O sakalları tek tek yolup bir yerlerine tıkmak lazım..
amcalar çok tehlikeli. onlarca örneği var. artık yer bile verilmemeli ki vermiyorum. banane.
amk ibnesi, çocuktan ne istiyorsunuz lan? çocuk lan o, çocuk! oyun oynuyor bunlar daha lan! bunların tek derdi oyuncaklarının olmaması, yenilmesi, erken uyumaları, eve erken gelmek zorunda kalmaları! siktirin gidin birbirinizi düdükleyin amk kıl yumakları! kafalarında beyin yok bağırsak var yemin ediyorum.

geçtim dini, imanı, insanlığın yüz karalarıdır.