bugün

marketten yapılan alışveriştir.
mutfak, temizlik vb. ihtiyaçları karşılamak için yapılan alışveriştir.
çocukken bayılırdım ailece alışveriş yapmaya.şimdi bütün alışverişi tek başıma yapıyorum leke çıkarıcısından peynirine kadar.Hiç hoş değil.
tüm marketler adlı siteyi keşfeylediğimden bu yana, yani yaklaşık 15 gündür, illet kasa kuyruklarına veda etmemi ve net üzerinden siparişlerimi verip istediğim saatte evime getirilmesi haline dönüşen eylem. zaman kaybıdır. en güzeli internetten almaktır.
en ama en keyif aldığım alışveriştir kendisi hatta bu hafta ziraat kartı olan bankkatın bir kampanyası vardı marketle ilgili nasıl sevindim anlatamam yılbaşı için alışveriş yapmadan olmazdı zaten iyi denk geldi.
sadece şunu alıp çıkalım diye girersiniz ve sonuç.
en son büyük marketten yaptığım küçük alışverişte içim süzme peynir, kivi ve anneannemler için ekler pasta aldım.
görsel
Zengin olmak lazım.
küçük ve yerel marketlerden alışveriş yapmanın tadı bir başkadır.
Uzun zamandır evdeki toplu market alışverişlerini ben yapıyorum. Aylık alışverişlerde özellikle fiyatlara daha çok dikkat etmeye başladım böyle olunca. Bankkartım olduğu için avantajlı olduğumu öğrendiğimden beri market alışverişlerimi bankkartımla yapıyorum. 500 tl bankkart lira veriliyor ve böylelikle diğer alışverişlerimde de büyük bir kolaylık sağlanıyor. Market alışverişlerini bizim gibi aylık ve toplu bir şekilde yapan varsa daha avantajlı olması bakımından deneyebilirsiniz.