bugün

(bkz: coverman)
süper bi kliplere imza atan eminemle bile düet yapan müzik dehası.
kısa zamanda türkiyede bulunacak müzik insanı. bildiğimiz plajda dinleyenleriyle buluşturulması ise ayrı bir durum.
korku sineması türünün hala neden keşfetmediğini düşündüğüm aykırı star.
şuanki line-up'u

Marilyn Manson
James
The Rapture
Juliette and The Licks
Cocorosie
Beirut
Nouvelle Vague
CSS
Peter Bjorn and John
The Rakes
The Horrors
Plan B
Jamie Lidell
Piano Magic
Booka Shade
Easy Star All Stars
Ellen Allien & Apparat
Osunlade Yoruba Soul Orchestra
Norman Jay
Joan As Police Woman
Radioslave
SCSI 9
Duman

olan radarlive festivalde cıkacak kişi.
utiful people başlangıcım olmuştu.Holy Wood albümü en iyisidir en melankolik en hasta eden albümdür.Sweet dream parcasını beğeniriz.arsız ve ilklerin adamı.
"her gece lanetler ediyorum sana.. ama biliyorum sen ne olursa olsun anlamayacaksın.. gene yaşadığın her kötü şey için etrafındakileri suçlamaya devam edeceksin ve hiç dönüp bakmayacaksın kendine.. olsun.. gene beni suçla.. bizi suçla.. ama o acıyı biraz olsun tat!
ben varım.. sen varsın.. biz yokuz.. "
onun gibi bir müzisyen ile karşılaşmadım. bütün dünyayı algılayıp kusan ve servis yapan kaç kişi var ki. *
(bkz: ibnemisin nesin)
insan oldugundan kesinlikle suphe duydugum varlik. ayrica cinsiyetini ayirt edemedim ben bunun nedir bu!?

http://www.youtube.com/watch?v=CIj1rREdFBc
yasaklanan son klibinin linki;
http://74.52.167.50/media/vid.html *
http://www.youtube.com/watch?v=14FxS5x8oFw

ohaa.. bu arada bu kız down in the valley de edward norton la oynayan kız.. ohaaaaaa...
eat me, drink me adlı son albümündeki if i was your vampire adlı şarkıya bittiğim değişikimsi insan türü.
kafasında sac kalmamaya baslamıs insanımsı. cogu halini gördükte, söyle saclarını tamamen geriye tarasa* nasıl görünür merak ettigim kişiliklilik.*
2 temmuz 2007 radar live 2007 kapsamında kilyos solar beach te konser verecek kişi. kadın gibi görünmenin kaba tüylü bir ayı gibi görünmekten daha iyi olduğunu düşünen, bir konserinde davulcusunu yakmaya çalışan ve son albümünü (bkz: eat me drink me) birini etkilemek için yaptığını beyan eden müzisyen.
we set the fashion, not follow * diyerek ne kadar özgün olduğunu belirten ve beni benden alan homo sapiens.
çocukken evine giren hırsızla yaşadığı münakaşa sonucunda ölümle burun buruna gelen şarkıcı.
sesi gevrek tadında olan solucan vücutlu insanımsı.
özellikle woking class hero ve sweet dreams olmak uzre coverları ve bazı şarkıları guzel olan, bazı insanlara gore "ay hem kadınsı hem erkeksi, mukemmel" fakat bana gore duz ibne olan müzisyen.. kendine oral seks yapabilmek için kaburgasını aldırdığını söylerler fekat, bunun imkansız birv şey olduğunu duşunmekteyim.
çok ters bir zamanda gelmektedir kendisi.. gidip beraberce sahneyi dağıtmak vardı ama kısmet değilmiş. yaşlanmadan tekrar gelse bari..
coverlardan ekmek yiyen ne üdüğü belirsiz kişilik.
yürüyen paradoks.
garip bir görüntüsü olan garip bir adam.fakat sweet dreams cover ı güzeldir gene de.
herhangi bir yerde rastlanırsa ardınıza bakmadan kaçmanız gereken.. bişey... * zira o gece kabusunuz olabilir...
kendisi yalniz basina evinde yasiyormus. resim yapiyormus. yalniz radar live sahnesi hic hosuma gitmedi izlemeyi kestim. kotuydu be manson.
onun yolunda ilerleyen türkiye versiyonu için;

(bkz: hayko cepkin)
an itibariyle mtv türkiye'de konseri yayınlanan adam.

şu anda headbang yapıyor ve ağlıyorum biliyor musun sözlük?